Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert olyan nehez elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan nehez elfogadni a parunk multjat, elozo csaladjat, exet?

Figyelt kérdés
Az exe allandoan irogat neki...napiszinten irogatnak,van egy kislanyuk is.Ha osszevesznek,a paromhoz hozza sem lehet szolni.A gyereket csak a no jelenleteben lathatja.Vasarolgatni viszi oket..stb..stb..Igy allandoan jelen lesz az eletunkben a mult?Ha pl.este jol erezzuk magunkat,akkor mindjart jon uzenet tole,es irogatnak.Naponta min.egy orat!Nekem ez egy kicsit sok.Mitevo legyek?Szeretem a parom,de engem nagyon zavar,h.kozos programjaik vannak.Raadasul a parom kulfoldon dolgozik,5hetente jar haza,1hetre.Abbol az egy hetbol 3 napot szinte veluk van.Annyira rossz erzes ez nekem.Van valaki hasonlo cipoben?Van valakinek valami hasznos tanacsa?Tenyleg szenvedek ettol :(

2014. máj. 31. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Tudtad amikor összejöttél vele,hogy családja van.Elfogadtad ezt így.Neki mindig is ők lesznek az elsők,te pedig csak a második.

Na ezért nem kezdenék én családos emberrel!

2014. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De igy hogy lehet uj kapcsolatot kialakitani,ha folyton ott a mult?Tudom hogy szeret nagyon...de nem tudom meddig fogom igy birni
2014. máj. 31. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem alapvetően az elvált, családos/gyermekes emberekkel van a baj, hanem az ilyen barmokkal, mint a kérdező "párja", akik gyakorlatilag a múltban élnek, csak mellé kell egy szexuális játékszer is (kérdező).


Nem tűnt még fel neked, hogy ez az ember téged nem szeret? Hogy még mindig az exe éredekli, te pedig csak pótlék vagy? Ennyire buta, naiv nem lehetsz.


Az, hogy kislánya van, egy dolog. Onnantól, hogy az anyja nem szoptatja, semmi nem indokolja, hogy ne hozhatná el, és kétlem, hogy jogilag olyan határozat született vlna, hogy csak otthon látogathatja. Azt is kétlem, hogy a közös programokat az exével meg a vásárolgatásokat a kislány miatt szervezné...ne röhögtess már.

2014. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Mar miert lenne barom a kerdezo parja? Talan azert mert 5hetente 3 napot a kislanyaval foglalkozik???? Minimum 5hetre 5nap lenne a realis! Esetleg annyiban hibas, hogy nem valt munkahelyet, de tudom a mai vilagban nehez. Es igenis az elso a kislany, Te mindig is a masodik leszel Kerdezo. Elobb kellett volna gondolkodni.
2014. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
4.: nem azért barom, mert a kislánnyal foglalkozik. Olvasd el mégegyszer, amit írtam. 1 hétből 1 hét is reális lenne, ha a kislányával lenne, és nem az exfeleségét furikázná vásárolni.
2014. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló kapcsolatból léptem ki...

Az exnek isten pénze se volt elég... Szerettem volna jogsit, arra gyüjtögetni (ex megtudta egy közös ismerőstől) és én voltam a szemét k.va mert sajnálom a gyerektől a nyaralást meg a méregdrága tábort meg ezt meg azt meg amazt...

(holott ha lenne jogsim, meg kérnék kölcsön autót, több helyre tudtuk volna vinni a gyereket is kirándulni stb.)

2014. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom,feltűnt már neked is,hogy a párod a múltban él.Ez egy határon túl nem normális dolog,és szerintem a te pasid ezt már átlépte.Vagy megbarátkozol ezzel a gondolattal,vagy mész Isten hírével.Persze csak amennyiben felhívod a problémára a párod figyelmét,és ezek után sem változik semmi.
2014. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Pontosabban szólva NEKED miért olyan nehéz elfogadni?


Azért tündérem, mert te pontosan olyan önző, birtokló ember vagy, mint az ex volt. Tudtad nagyon jól, hogy elvált ember, családod ember, nem fogja és nem is teheti, hogy csak úgy lerúgja a gyerekét a te kedvedért. Az ex pedig a gyereket használja mint annyi más önző liba - a pasinál ellened.


Aki szelet vet, az vihart arat.


Rúgd ki a pasit és keress egy olyat, akinek nincs utánfutója (gyk: exe és gyereke).

2014. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki elvált férfival kezd, annak ilyesmi benne van a pakliban. Mondjuk azért ez a szint szerintem is túlzás...

A férjem is elvált, vannak gyerekek abból a házasságból és nálunk úgy van, hogy a gyerekek akkor jönnek amikor akarnak, de a férjem sosem megy oda. Amikor még picik voltak, akkor ugyan ment, mert el kellett hozni őket onnan, de nem töltött ott semennyi időt. Az exel pedig talán havonta egyszer beszél telefonon kb. 2 percet.

Nem hinném, hogy ebbe bele kéne törődnöd, mert nem normális. Ha a párodat nem érdekli hogy ez téged zavar, és nem veszi észre magát, akkor ott valami van... vagy nem szakadtak még el egymástól teljesen, vagy veled nem kerek a kapcsolata. Szerintem. A gyerek miatt ugyanis az exfeleséggel nem kell sms-ezni meg sok időt tölteni.

2014. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!