Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha megteheti, miert nem ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megteheti, miert nem ad ajandekot?

Figyelt kérdés

6 eve vagyunk egyutt es iden leszunk ket eve hazasok

Tobb mint 2 ev utan koltoztunk ossze.

A kapcsolatunk elejen nevnapomra, szulinapomra kaptam egy-egy szal viragot es nem is vagytam tobbre. De mar a felesege vagyok es jol keressunk megsem kapok a boldog szuletesnapot-on kivul semmit.

O azt mondja megtudok venni magamnak mindent de ha esetleg kell potol hozza. En az utolso ketevben nem, de elotte mindig ajandekozztam neki valamit amire tudtam hogy vagyik.

A tema aktualis, mert a hetvegen volt a szulinapom es reggel o csinalta meg a kavet, felkoszontott es szerinte ez eleg (ha szeretnek bulit nincs kifogasa ellene).


2014. aug. 12. 14:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

Úgy tűnik, hogy a férjed nem ajándékozós típus. Mondd meg neki, hogy legközelebb szeretnél valami kis meglepetést kapni a szülinapodra.


Nálunk meg az a szokás, hogy megmondjuk a másiknak, hogy mit szeretnénk ajándékba kapni szülinapra, névnapra, karácsonyra.

2014. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
A pasik egy része (elég jelentős!) nem egy ajándékozós típus. Nem szeretnek úgy mászkálni, agyalni ajándékok után, mint mi nők. Persze vannak kivételek (az én férjem ilyen), de ha valaki nem ilyen, akkor nem kell tőle elvárni. Viszont azt azért mondd el neki, hogy egy szál virágnak (amiért nem kell bejárnia a fél várost és nem kell rajta agyalni) nagyon tudnál örülni, ezt viszont ő értse meg.
2014. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha megteheted, miért nem vele beszéled meg?
2014. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
én se vagyok ajándékozos tipus..pedig nö vagyok. én megkérdezem a férjemet, hogy szeretne e valamit, ha nem, nem :D akkor nem kap csak puszit, meg beülünk egy jo étterembe. ennyi. a barátnöm imád vásárolni, boltrol boltra jár, neki is megmondtam, hogy elmegyünk együtt megvesszük, ami neki kell..végül semmit se tudott választani..semmi se tetszett neki, igy odaadtam 10 ezret vegyen, amit akar magának..nekem ez csak probléma, gondolkodni kinek, mit, hol szerezzem be stb. stb.. én se várom el az ajándékokat.
2014. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Én sem szoktam ajándékozni. Mindenünk megvan, ha valami tetszik neki, azt meg úgyis megveszi. Inkább elmegyünk valami jobb étterembe ilyenkor.
2014. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
Pótol hozzá? Nem egy kaszán vagytok? Mert az nagyobb gáz, mint az, hogy nem vesz semmit.
2014. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Andizsuzsi ***** válasza:
39%

"es reggel o csinalta meg a kavet, felkoszontott es szerinte ez eleg"


szerintem is

2014. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

A kérdező nem hatalmas ajándékokat szeretne, hanem egy apró gesztust, például egy szál virágot!

Az én párom sem szeret ajándékot vásárolni, meg nem is túl kreatív, szóval mi mindig megbeszéljük, hogy mire lenne szükségem és azt veszi meg. Ettől függetlenül születésnapomra és az évfordulónkra kapok egy szál rózsát, vagy egy doboz bonbont tőle (egyébként nem szokott venni!). Ezek nem nagy dolgok, mégis jólesik az embernek a figyelmesség.

Szerintem beszéld meg a férjeddel, hogy neked jólesne, ha ilyenkor meglepne egy szál virággal, mert szereted. Ennyi.

2014. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi? Csinált egy kávét? Nem rokkant bele?
2014. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek a férjeddel. Túl van misztifikálva ez a szülinapi meg névnapi ajándékozás. Szerintem ne csinálj ilyenekből nagy ügyet.
2014. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!