Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan érdeklődik vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan érdeklődik vagy csak szórakozik, mert olyan jó pasi, hogy "megteheti"?

Figyelt kérdés

Ha találkozok egy helyes sráccal,és közeledik felém,szinte biztos,hogy csak szexet akar,vagy kihasznál,játszik velem.

Olyan még nem volt,hogy komolyabbat szeretett volna.Éppen ezért fenntartással kezelem a közeledésüket,most is van egy helyes,sportos külsejű srác,aki érdeklődik,és bókol egyfolytában,ráadásul nem csak hogy helyes,hanem még emellett ügyvédnek is készül.Szinte biztosra veszem,hogy nem gondolja komolyan a bókokat,és nem hiszem el,hogy kellenék neki,max csak szórakozni.Igaz,átlagos külsejű lány vagyok,nem egy cicababa,de nem is csúnya,magas,vékony vagyok.Egyszerűen nem tudom,hogy higgyek-e neki,hogy igazat mond,vagy ne.Nektek milyen tapasztalataitok vannak ezekről a pasikról? Dőltetek már be nekik úgy,hogy utána koppantatok? Vagy előfordult,hogy tényleg komolyan érdeklődött utánatok?


2011. máj. 15. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg és megtudod.Biztos fiatal vagy még.Nem vesztesz vele semmit.Kezdj úgy egy kapcsolatot hogy tudod akármikor vége lehet.Szóval az elején ne vedd túl komolyan.
2011. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem zsidófalvi.


11f

2011. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!