Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Dancsó Péter miért ilyen hülye?

Dancsó Péter miért ilyen hülye?

Figyelt kérdés
Kit érdekel ,hogy megenged e valamit vagy nem. Ő nem mondja meg.(nehogy azt higgyétek,hogy komolyan veszem,de miért pont neki kell megengedni?) lehet hogy van néhány jó videója de annak a 99,5% nem vicces. Nem értem hogy egyes emberek (dancsóra célzok) miért nem tudjak felfogni hogy nem viccesek. Én most ezzel nem fikázni akarom csak kíváncsi vagyok miért csinál ilyen értelmetlen videókat. légyszi normálisan válaszoljatok

2014. szept. 7. 20:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Melyik videójára célzol? Amúgy,amíg vannak akik mennek utána és van nézettség,csinálni fogja.
2014. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hát... Igazából mindegyikre
2014. szept. 7. 20:31
 3/31 anonim ***** válasza:
45%
Mert igény van a hülyeségre. Eladható.
2014. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igaz. Köszi a válaszokat! Várom a többit :)
2014. szept. 8. 12:19
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
Már engem is nagyon idegesít, de amíg van nézettsége... Pedig egyre rosszabbak a videói és, bár én soha nem szerettem, de pl. a 90-es évekes videóin tömbnyire tudtam nevetni. A mai videói azoknak a rétegeknek készülnek akiket annyira utál (egyébként nem teljesen értem miért), a 12 éves gyerekeknek, amivel nem is lenne gond, ha közbe nem szidná őket és normálisan viselkedne a neten... Most nem akarok erre különösebben kitérni, de a tolvaj kergetőkkel haverkodik és burkoltan igenis rasszista! Most mondhatjátok, hogy nem, de azzal csak a saját sötétségeteket bizonyítanátok :D Már lassan eléri a 200 000 feliratkozót és akkor már alig 3 000 ember választja el attól, hogy Ő legyen a magyar youtube királya, persze engem ez sem érdekel különösebben, de azért elszomorít, hogy az emberek ilyen szart néznek. Akkor már néznék inkább a HollyWoodNewsAgency-t. Én éppenséggel Szirmai Úrnak sem vagyok rajongója, de mint ember tisztelhető, mert Ő nem csak szórakoztatni próbál, hanem gondolkodtatni is, valamint akkor már az Ő humora nekem jobban bejön. + ritkábban jönnek videói és ezért nem megy az agyamra annyira és nincs olyan hangja mint aki folyamatosan náthás, nem jön azzal, hogy okos, jó humorú és lehengerlően jóképű, stb.
2014. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Igazad van!
2014. szept. 8. 20:16
 7/31 anonim ***** válasza:
16%
Borzasztó kártékonyak az ilyen emberek. Sajnos nagyon vastag már az a réteg, akik igaznak hisznek valamit, amit összetett mondatokban fogalmaznak meg. Függetlenül attól, hogy hatalmas baromság. De mivel ilyen okosan beszél a bácsi, biztos igaza van. Elkeserítő, hogy erre ekkora igény van. Erre mondom, hogy önként megyünk már a vágóhídra. Tipikus ripacsok mind a ketten.
2014. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%
Mindenkinek más a humorérzéke, ez van, nem értem miért nem tudják egyesek elfogadni. Én néhány videóján röhögtem néhányon nem, az újak valóban rosszabbak.
2014. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
66%
Nekem személy szerint tetszenek a videói mert hát igen ő Dancsó Péter aki...igen ..nos olyan Dancsó Péteres mármint olyan bolondos de hát igen mindenkinek más az ízlése!!!
2014. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
42%
Akit idegesít ne nézze... Amúgy kis logikával könnyedén kikövetkeztethető, hogy akit ez zavar, az csak irigyli.. :)
2014. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!