Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz az, hogy az autó üzemanya...

Zsebvirág kérdése:

Igaz az, hogy az autó üzemanyaggal megy?

Figyelt kérdés

Ma tanultuk pénzügy órán, hogy az autók nem jogosítvánnyal, hanem üzemanyaggal mennek. Nekem 1 éve van jogsim és autóm is és nem tudtam sose, hogy időnként miért kell bemennem a benzinkútnak nevezett helyekre. Nagyon meg vagyok illetődve, Ti anno hogyan vészeltétek ezt az időszakot át?


20/F



2014. szept. 25. 16:39
 1/9 anonim válasza:
Te nagyon beteg vagy
2014. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
yéé én azt hittem hogy az autók gyümölcslével mennek! hát ezért nem megy az autóm már fél éve!
2014. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én azt hittem szilvásbuktalevessel megy :S
2014. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Helyreigazítás:

Üzemanyag az a folyadék ami kell az autó működéséhez (motorolaj, fékfolyadék, hűtőfolyadék...). Ezen belül van a tüzelőanyag, amit a hagyományos belső égésű motoroknak kell a meghajtáshoz.

2014. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó, ez a humor kategória, ha nem látnád -.-
2014. szept. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jófej:D ***** válasza:
Én meg azt hittem hogy olyan rossz minőségű a kocsim hogy hetente kell menni szervizbe. De a szerelők nem mondták volna el hogy a benzinkutat mire használjam, hanem csak nevettek mikor már ötödjére jöttem be!!! Köszönöm kérdező hogy kiírtad ezt. Megváltoztattad az életem!!! Így már jut pénz arra is hogy vegyek egy olyan laptopot ami nem romlik el kétnaponta!
2014. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Félkörben visszahajló unwanted tárgyakkal mennek.Akár lejárt bundás kenyérrel Rozi módra is akár.
2014. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én se tudtam
2014. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fodorbalu válasza:
én aszittem gurul!
2015. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!