Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lila tehén? Létezik?

Lila tehén? Létezik?

Figyelt kérdés
Eggyik lány a suliban elővett egy tábla Milka csokit és elkezdte mondani, hogy az igazi Milka csokit Lila tehénből fejik és az Alpokban vannak lila tehenek. Ezt nem poénból mondta. Én egyből azt gondoltam, hogy "ez tényleg ennyire suta?" De mivel mindenki meglepődött rajta és el is hitte, ezért elgondolkodtam, hogy tényleg vannak-e. Vannak? És ha vannak, akkor tényleg Lila tehénből csinálják a Milkát? Falusi vagyok és életemben nem láttam még lila tehenet.

#csokoládé #Milka #tehén #lila tehén #gyapjasjuhászebkutyagalam
2014. nov. 5. 15:25
1 2
 1/20 anonim válasza:
68%
na most jót nevettem :DDD köszi:) xD hány évesek vagytok? xdddd
2014. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
...
2014. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
78%
Gratulálok neked és a lánynak is... Hogyne, a kávét meg egy madár tojásából nyerik.
2014. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Andizsuzsi ***** válasza:
63%

A madártejet meg úgy, hogy a szürke verebet megfejik :)


"Milka csokit Lila tehénből fejik"


Falusi létedre legalább annyit tudhatnál, hogy a tehénből nem fejnek csokit.

2014. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Hasonló volt nálunk is suliban Föci tanár mesélte hogy egy másik osztályban a Földrajz dolgozatba kérdés. Mit jelent az Alpi tehenészet? és itt válasz: "Hódok maszírozzák a lila tehenet " xdxd
2014. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy hülyeség, de mindenki olyan komolyan vette.Én meg nem mertem beszóllni,hogy hát azé ne beszélljünk hülyeségeket, mert még nem jártam sehol külföldön és ha mégis igaza van, akkor emg én égek be jól.Sokkal furcsább dolgok vannak a bolygón,mint a lila tehén.:D
2014. nov. 5. 15:34
 7/20 anonim válasza:
78%
Vannak, bár elég ritkák, de valmennyivel gyakoribbak mint a zöld mezeiegerek és a ciklámen gorillák. Általában folyók mentén vagy tengerpartokon élnek, hínárral és lóherével táplálkoznak.
2014. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Utolsó legalább tájékozódj mielőtt írsz. A Ciklámen gorillák már 2011 ben kihaltak.Nem bírták a harcot a természetes ellenségükkel a suhanó pillangó farkú nádi cseresznyevirággal. Hihetetlen, hogy úgy írsz, hogy nem is tudsz róluk semmit.
2014. nov. 5. 15:40
 9/20 Andizsuzsi ***** válasza:
47%
Ne haragudj kedves utolsó, de nem jól tudod. Kerti szarkalábbal és illatos ibolyával. Attól kapják a színüket.
2014. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
persze hogy van! a kolomp a nyakán túl szoros … ;D
2014. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!