Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki lenne benne egy álom életben?

Ki lenne benne egy álom életben?

Figyelt kérdés
Közös erővel intézzük el, hogy én legyek a világ miniszterelnöke és akkor el kezdek kokót meg marcsit termeszteni a Holdon. A cuccokból csinálok téglákat és építek egy villát belőlük Hawai-on, ahova nyáron elmennénk friss levegőt szívni! Ki tart velem?

2014. dec. 19. 18:46
 1/5 anonim válasza:

Én szívesen de csak ha én is Hawaii-n lakhatok a villában egy luxusszobában, lasagnével és pizzával ellátva.


12/f

2014. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ember!!! Neked pizza kell a kokain mellett??? Te telhetetlen vagy! Mondjuk igaz megkaphatod, ha akarod, mert rohatt gazdag lennék! :D
2014. dec. 19. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Létrehoznék egy alakulatot, aminek az a célja, hogy metmentse az Érmelléki Kuglófembert, a loúkat... a kihalástól! Aztán felvenném Chuck Norrist testőrnek és ganja-ban kapná a fizetést. Aztán a többi átlagos dolog (villa a Szaturnuszon, 51-es bázis elfoglalása, gyorsétteremlánc létrehozása ---> mindenki meghízik --> lebegő fotelokat fogok gyártani --> Chuck Norrisnak még több fizetés, Mars meghódítása, ...)
2014. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én létrehoznék egy másik dimenziót ahol 5 bolygó van és én a bolygókon fogok fűvet és herkát termeszteni és lesz egy bolygó ami csak MDMA-ból lenne :)

és az lenne a dolgom, hogy a szexi fekete csajokat kivinném a földről és egy másik dimenzió hasadékot is létrehozna valaki és annak a népjeinek a drogpiacáért harcolhatnánk :)

2014. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én elhelyeznék töréspontokat az időben, ahova mindíg vissza tudnék lépni, és így bármit megcsinálhatnék amit akarok
2014. dec. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!