Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az ember álmodik érezhet...

Ha az ember álmodik érezhet olyanokat amiket való életben nem csinált?

Figyelt kérdés
Egyik este azt álmodtam hogy csókolózok egy fiúval, és éreztem hogy megcsokol, de valójában még sose csókolóztam így nem is tudhatom milyen érzés... ez hogy történik?

2014. júl. 5. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:
66%

Egy sablonszöveget fogsz olvasni a kommentemben,de egyszerűen erre mást nem tudok,sajnos.

Szóval szerintem a helyzet az,hogy az agyunk sok mindenre képes.Szerintem ha van lelkünk,akkor azt is az agyunk irányítja,és az agy képes a tudatalattinkkal érzelmeket generálni nekünk.Ott vannak például a szerencsétlenül elnevezett "de ja vu"-k,amik során azt érzed,hogy adott esemény már megtörtént veled(pedig amúgy a jelenlegi tudás szerint ilyen nem létezik),persze vannak,akik hisznek az előző életben(én nem tudom,hogy mit higyjek).

Tehát az érzelmeink szerintem a tudatalattinknak köszönhetőek alvás közben.Én is éreztem már olyat,ami nem volt lehetséges(olyan embernek a jelenlétét éreztem álmomban,illetve álmodtam róla),akit csak képen láttam.De láttam már teljesen ismeretlen embereket álmomban TELJESEN TISZTÁN,és felismertem őket,tudtam,hogy kik és mit akarnak és mi fog következni,és az következett be álmomban.

Volt,hogy az egyik idősebb férfitól féltem,volt,hogy a másik jóval fiatalabba szerelmes lettem,a harmadik pedig a papám volt,aki már sajnos meghalt,mikor én születtem.(1995-ben születtem decemberben,és ekkor derült ki róla,hogy rákos),de akkor még a szüleim nem fogadtak örökbe.

Szóval szerintem ez a dolog nagyon összetett,érezhet mindenki mindent álmában.

Fájdalmat,szeretetet,szerelmet,és olyan történéseket,amik nem történhetnek meg,vagy nem történtek még meg.

2014. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!