Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces, ciki gyerekkori sztorik?

Joros krisztina Tina kérdése:

Vicces, ciki gyerekkori sztorik?

Figyelt kérdés

Itt az enyem!

Oviban voltam igyekeztem a kis hazikoba fingani,mert nem akartam,hogy meghalljak de nem erkeztem.Es feluton egy olyat durrantottam,hogy a fos csak ugy lefolyt a labamonxD13/L Kort es nemet kerek! :D



2014. dec. 27. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már gyermekkoromban imádtam a nőket, és már akkor úgy gondoltam róluk, hogy nem is emberek, hanem valami magasabb életformák.

...

Egyszer mikor négyéves voltam, láttam egy kislányt pisilni, és csodálkoztam, hogy nincs pucukája. Megkérdeztem anyukámtól, hogy nem fáj a kislánynak, ha nincs pucukája? Anyukám azt mondta, hogy a kislányoknak puncijuk van, csak a kisfiúknak van pucukájuk.

Hittem is, meg nem is. Másnap elvittek az óvodába, és mikor hazajöttem ujjongva mondtam, hogy Emőke néninek (az óvónéninek) pucája van. Megkérdezte anyukám, hogy honnan tudom? Elmondtam neki, hogy megkérdeztem Emőke nénitől, hogy van puncija, és az azt mondta, hogy nincs.

2014. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez naon nagy xDKoszi,johetnek meg:)
2014. dec. 27. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 ez mehetne egy móriczka viccnek :D
2014. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vicces, pedig tényleg megtörtént. :))
2014. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!