Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a megoldás arra hogy ha a...

Mi a megoldás arra hogy ha a szüleim gyakran felhozzák a gyerekkori hülyeségeimet, és nem veszik komolyan ha kiakadok rajta?

Figyelt kérdés

sőt még meg is sértődnek hogy ez engem hogyan mer zavarni?


bennem van a hiba ,vagy marad az elviselés?


hogyan nyugtassam le magam ha ilyen van?

18f


2011. dec. 14. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
egyszerűen el vagy kényeztetve,és ha nem az van ami tetszik akkor hisztizel,ez ellen te nem hanem a szüleid tehetnek pár atyai pofonnal
2011. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:D...

lehet ,de hogy ha már itt tartok, hogy kialakult bennem(az agyamban)ez a szar, hogy ilyeneken kiakadok


akkor hogyan változtassak?!!!... nagyon rühellem magam


most nem az önsajnáltatós rész jön ,de ez olyan nekem mintha nem tanítottak volna meg járni, és állandóan felhoznák ,hogy miért nem állok már kétlábra...persze tudom hogy túlzok,de vmi ilyesmiről van szó


én UTÁLOM EZT és SZERETNÉK VÁLTOZTATNI rajta, de ha felgyülemlik bennem a feszültség az nem megoldás hogy elfojtom

2011. dec. 14. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:

De viccelődve hozzák fel a "régi szép időket", nem?

Szerintem fogadd el, hogy az is te voltál, annak is meg kellett történnie, mert különben nem az lennél ma, aki vagy. Röhögj egyet és ne akadj fenn rajta, mert nem éri meg.

2011. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!