Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Panelban lehet pónit tartani?

Panelban lehet pónit tartani?

Figyelt kérdés
Már ki is néztem egyet, van egy nagy szobánk, ahol most a német juhászom lakik, mellette elférne ? Megfelelnének a körülmények? Van lift, így tudnám vinni sétálni meg egy mező a közelben.
2015. jan. 7. 16:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Remélem, ezt poénnak szántad. Nem lehet.
2015. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

[link]

Rá gondoltam, tudom hogy a póni felelősség, de minden nap vinném sétálni mint a kutyám, és etetném

2015. jan. 7. 16:03
 3/26 anonim válasza:
70%
Sehogy!!!!!!!!! Normalis vagy ??
2015. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
96%
Nagy az Isten állatkertje..
2015. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
10%
Lakásba szerintem nem lenne jó se a póninak se nektek mert büdös lenne a póninak meg szokatlan vagy bármi más. De az is lehet hogy jó lenne. Szerintem a mezőre vagy esetleg a panelház körül egy helyre egy KIS istállót vagy bármit akkor szerintem jó lenne. De persze a szobába is jó lenne de ez a pónitól is függ hogy milyen körülmények között volt. Tehát a pónitól is függ. De ahogy szeretnétek. Remélem valamennyire tudtam segíteni. :))
2015. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
A poni nem olyan mint egy kutya, nem lakásba való.vegyél inkább még egy kutyát vagy ha annyira szeretnél ponit akkor rendes körülmények között bértartásba
2015. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Forrón remélem, hogy ez csak egy idétlen vicc. NEM tarthatsz lovat panellakásban. Nem véletlenül tartják istállóban, és nem a házban még azok se akik imádják a lovukat. Nem szobatiszta, be kell almozni alá, ezt hogy akarod megoldani???? Arról meg nem is beszélek, hogy az alattad lakó hallgassa a dobrokolását egész nap!
2015. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 VictoriaStripe válasza:
44%
Persze hogy lehet. És ha lehet majd a szénát a virágcserép tartóba rakd, ami kilóg az ablakon!!! (ui. : sokat finganak, tehát majd szellőztess mert büdös ... ) :DDD
2015. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
0%
Tehát lehet panelházba csak nem a szobába épitsetek neki egy kis istállót vagy valami ilyesmit
2015. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Majd teszek a szobába ilyen gumiszőnyeget ami tompítja a hangot, és nem lesz baj. Szénát esznek? Nem tápot? Szénát hol lehet kapni? Szobatisztaságot akkor nehezen tanulja meg? Köszi a tanácsot, szellőztetek gyakran majd!
2015. jan. 7. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!