Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet panelban csibet tartani?

Lehet panelban csibet tartani?

Figyelt kérdés
Lehet h hulyekerdes.. De kicsi korom ota imadom oket. Esetleg lehet oket valahogy szobatisztara nevelni? Mivel etessem? Vagy valami olyan van h "kutyaporas" csak madarnak? H akkor letudjam vinni? Ugy jo ha peldaul beteszek a szobamba neki egy szekreny resbe szalmat es olyat probalni csinalni neki mint ahova aludni szoktak menni? Bocsi ha hulyeseget kerdeztem.
2014. máj. 9. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
szobatiszta? jópofa:D
2014. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Sok volt a jóbarátok :D
2014. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

> Bocsi ha hulyeseget kerdeztem.


Semmi gond.

2014. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Hát.... LehetNE HA: a szobában lenne neki egy rész elkerítve,lefeded újságpapírral,hogy arra kakiljon. Ha le akarod vinni nem kell póráz,engedd legelni,nem fog elmenni. Amúgy kukorica darát,és tápot esznek. Ja, és madár,szóval legalább 2 kell.
2014. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
A második : D. Kiskacsát nem akarsz?
2014. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Még nem hallattam szobatiszta baromfiról, nekik való pórázról sem. Én tuti mosolyognék ha látnék valakit tyúkot sétáltatni :D

Gazdaboltban lehet kapni csirketápot, mi darált kukoricával etettük annó, meg kapirgáltak a kertben.

Valami hámot tuti össze tudsz dobni neki. Nézz szét, hogy van-e olyan hely, ahol el tudod engedni kapirgálni (felnőtt korában ajánlom a szárnytollak visszavágását, nehogy elrepüljön)

Kis pipit vegyél, ne kis kakast, mert a kakasok agresszívek lehetnek.

Bárhol elalszanak, csak sötét kell hozzá.

A környéken lakik egy kacsa, bár kertes házban, de kedvencként. A nevét tudja, mást nem. Ha jól tudom 11-12 éves.

2014. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lakásban soha nem tartanék csibét, sehogy nem egyeztethető össze az életmódjával.
2014. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Platypus ***** válasza:

Az ember életmódjával sem összeegyeztethető. Csak olyan állatot lehet szobatisztaságra szoktatni, ami a természetben is uralja és irányítja az ürítési szokásait. A tyúk nem ilyen, ahol rájön, pottyant. Egy lakás meg nem elég nagy élettér ahoz hogy csirkekifutót kerítsenek le belőle. Esetleg még a kínai törpefürj működhet lakáson belül, ketrecben, csibéi végülis annak is vannak.


[link]

2014. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csibét nemlehet a lakóépületekbe tartani istáló kell azoknak meg szalma alájuk
2014. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!