Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy nap fehérnemű nélkül?

Egy nap fehérnemű nélkül?

Figyelt kérdés
El is mondod, milyen volt?
2010. febr. 6. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
szia én 16 éves csaj vagyok egyik nap a suliban nem vettem fel mell tartót és bugyit mert olyan volt a ruha mindenki engem bámult de főleg a cicimet és ilyeneket szóltak be húúú de meg ba...sználak csini baba :S szal cikis volt !! :D
2010. febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De most te jössz !! :D
2010. febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én általában tök meztelenül járkálok mindenhol. Szóval nekem nem újdonság.
2010. febr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te nagyon Perverz vagy ;D
2010. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyszer véletlenül jártam így. egy iskolai rendezvényen éreztem, hogy egyszercsak elpattant a tangám pántja. ahogy jöttem mentem, éreztem, hogy összehúzódik az ellenkező oldalra, és kezd csúszni lefelé a combomon. elmentem a mosdóba, és leszedtem a lábamról.

tök izgató volt belegondolni, hogy mennyi hímnemű futkos körülöttem, és fogalmuk sincs, mennyire könnyű lenne nekik...(folyt. a fantáziádra bízva)

2010. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor szűz voltam nagyon szemérmes voltam. Aztán megismertem az akkori barátomat és vhogy annyira durva dolgokra rá tudott venni, hogy minden találkozásunknál elrakta a bugyimat meg a harisnyámat. A poén az volt, hogy egyszer mini szoknyában, harisnyában mentem náluk. Az anyja meg is jegyezte, hogy milyen szép a harisnyám és hát elég ciki volt mert a barátom megint elvette ezeket és mikor jöttem haza, az anyja beszólt egy olyat, hogy "látom melegebb lett ,mint amikor jöttél". Ennek tetejben még a bátyjával is találkoztam (akit régóta ismerek és mindig úgy köszönünk, hogy felkap az ölébe és megforgat...elég ciki volt. Pasim meg annyira imádta az ilyen helyzeteket..ja és mindig idegesítette, ha van rajtam szal a népkert közepén lehámozta rólam és hasonlók xD xD
2010. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szinte állandóan meggondolom magam, mielőtt felvenném a boxert. Farmerban nem annyira vicces, ahogy hatalmasra dagad a gyulladt rész, de már megszoktam. Vékonyabb nadrágban meg az a gond, hogy pisálás után van, hogy átüt a kötelező maradék. Nyáron ez még tetéződik a fényre nyújtózó egyszemű kíváncsiskodó kitekintgetésével, ami pisafoltos, rojtos farmer rövidgatyában lenne az elméleti mozgalmunk minden céljának megvalósulása. Ja, igen, és szeretném népszerűsíteni ezt az életmódot elsősorban azzal, hogy mindenkivel kipróbáltatnánk, és beszámoltatnánk őket, hogy mennyire tetszett nekik.


Uh, nemisnemis, csak viccelek persze.

2010. febr. 14. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2010-02-06 07:43


milyen ruha?

csak olyan képet mutass róla h próbababán van vagy senkin se

2011. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!