Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség a Bikini és a...

Mi a különbség a Bikini és a fehérnemű között?

Figyelt kérdés

Véleményekre vagyok kiváncsi, mert bennem is ugyanaz a kérdés fogalmazódik meg, mint amit ez a kép is feltesz.


[link]


Miért gáz fehétneműben mutatkozni, fürdőruciban pedig egyáltalán.


Kül én fiú vagyok, és én a ruhaneműk anyagán kívül más kült. nem látok. Na jo nincs csipkés bikini, de a fehérnemű sem kötelezően csipkés... Másoknak mi erről a véleménye? :)


2011. szept. 1. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Szerintem nincs közte semmi különbség, ha csak nem az anyagát nézzük. Hogy miért szégyenlősek sokan fehérneműben azt viszont én sem értem. Ennyi erővel akkor strandra se járjanak, mert bikiniben is ugyanannyi látszik. Persze nem azt mondom, hogy feltétlenül fel kell tölteni közösségi oldalakra fehérneműs képet, ha esetleg bikinis van, de családtagok előtt felesleges szégyenkezni.


19L

2011. szept. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rohadjak meg, de én ezzel a jelenséggel még nem találkoztam, pedig voltam már fehérneműs lány társaságában.
2011. szept. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, voltunk egyszer fürdőruha+pólóban egy román lidliben. Tőlem nem akadtak ki, de a barátnőmtől agylövést kapott a boltvezető. Bezzeg amikor a román cék mászkálnak nálunk büdös nagy lopós szoknyákban, senki nem zavarja ki őket.
2011. szept. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
A Bikini az egy együttes, a fehérnemű meg ruha :)
2011. szept. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó :)))))))


A köztudat miatt. Ugyanis: régen a fürdőruha sokkal többet takart, mondhatni alig látszott ki valami, a fehérneműből meg már akkor is voltak pici szép darabok. Csak éppen a fürdőruha ma már kisebb darab, mint a fehérnemű, de még mindig megvan a hozzá társított intimitást hordozó jelentése.

2011. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
(mármint a fehérneműnek van meg)
2011. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen Kedves uolsó valószinűleg te állsz a legközelebb az igazsághoz. Csak hát ma már szinte tényleg csak az erkölcsi eszme maradt meg, hiszen takarás szempotjábol szinte ugyanaz ma már mind2. köszönöm mindenkinek a válaszát :D tényleg kiváncsi voltam a véleményekre :)
2011. szept. 2. 01:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyag, szabás, minta. :P

Amúgy azért strandra azzal a tudattal megy ki az ember lánya, hogy ott bizony látják és nézik is, mert elfogadott dolog.

Ha meg csak úgy benyitsz valakire pl. öltözés közben, vagy hasonló, akkor arra azért nem hiszem, hogy számított. :D Úgy én se örülök a szitunak, akárki is legyen az, jobb felkészülni mindenre lelkiekben előre.

Na meg ott az a tudat is, hogy fehérneműben csak bizonyos kiválasztottak előtt vagyunk, levetkőzünk, aztán előbb-utóbb a maradéktól is megválunk, stb. :D De eleinte kiben nincs félelem és szégyenlősség? Egy idő után meg tök lazán mászkál egy szál bugyiban a párja előtt sztem mindenki. Vagy a család előtt se gáz, ha épp az a megszokott valakinél. :D

2011. szept. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hehe. Oda van írva. NŐI LOGIKA. Ennyi ész.
2014. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!