Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ciki vicces sztorik?

Ciki vicces sztorik?

Figyelt kérdés

Velem elég sok történt, de ez nem rég volt. Beragadtam a liftbe . Már egy jó órája benn álltam, eszembe jutott hogy kéne segítséget hívni. Ok. Elkezdtem torkom szakadtából visítva üvöllteni hogy: Valaki van itt? Segítség benn ragadtam a liftben. Haho !!! Egyszercsak valaki megszánt és kiszabadított. Majd lazán közöllte: Csak meg kellett volna nyomni a nyíl gombot (új lift)

Hát kicsit sem volt égő... Ja be van kamerázva a lift xdd te jó ég mennyire nevettek rajtam a kamera másik oldalán...



#vicces #ciki #égő #beszorulltam
2015. febr. 8. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Járok Ping-pong-ra, és kitaláltuk a lányokkal, hogy milyen lenne, ha paralimpikonok lennénk. Hát leguggoltunk, es elkezdtünk játszani. Hát azt hiszem, azt nem tettük ki az ablakba, amit kaptunk. Igazából semmit nem mondott, de a szeme...:D
2015. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tesióránk volt, de a tanár nem jött be, mert értekezlet volt.

Mi benn maradtunk a csarnokban és fociztunk. Az még hagyján, hogy lerúgtam majdnem mindenki fejét az elrúgott labdákkal, de egyszer még olyan erővel rúgtam el, hogy sikeresen lecsücsültem. De nem is ez a lényeg.

Volt az öt perces csengő, gondoltuk akkor vissza öltözünk és megyünk angolra. Ezzel nincs gond, az elképzelés tökéletes. De... De én nagyon gyorsan öltöztem át a szokásommal ellentétben, de ez nem is baj. Megyek a suli másik felébe, az osztályunkba lerakni a tornazsákomat, és az angol cuccomat elővéve átmenni az eggyel előrébb lévő terembe.

Megyek is, fülesem fenn van, megy a tucc tucc, a fejem jár, mint az örökmozgó. Közeledve az osztályfele látom hogy nyitva az ajtó és ég a villany. Ez már gyanús volt. De nem érdekelt, gondoltam valamelyik osztálytársam elfelejtette lekapcsolni a villanyt.

Belépek a terembe, nem látok senkit. Hogy láthattam volna bárkit, ha csak az első sorokat figyeltem?! Megyek, elérek a leghátsó sorba, a helyemhez. Felnézek. Hát nem ott ül egy csaj? Az agyamon átfut: "bazurnyemeg"

Tucc tucc kikapcs, füles le, csak annyit hallok, hogy a terembe lévő osztály levan döbbenve azon amit művelek. Na én diszkréten szerény fiú modba vágtam magam, felkaptam a táskám és elsiettem a teremből (közbe halkan suttogtam nekik, hogy "bocsesz")

kilépek az ajtón, az osztályom meglát engem, közben ezt hallgatták: "menj már ki!" "mit keres ez itt?"


Hát úgy besültem az osztályom és a másik osztály előtt, azt hittem elsüllyedek szégyenemben.

Végül kimagyaráztam magam azzal, hogy nem volt benn az osztályban tanár, ők összeültek hátul, szóval nem láthattam őket egyből.

Azóta szent a béke, ezzel a cikis akciómmal a suliban megnőtt a hírnevem. Legalább mindenki tudja a nevem. :) Minden rosszban van valami jó.

2015. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Juj ezek elég cikik :)

Egyszer vettem Colát, mentem hazafelé és megtörtént a baj: Le ejtettem, és hát kidurrant. Ott spriccelt a bolt előtt, 2 m körzetében mindent elborított a cola. Én meg mint egy paprika vörösödtem, nem győztem bocsánatot kérni az arra járóktól ... Ez van xdd :)

2015. febr. 8. 20:03
 4/10 anonim válasza:
100%

Ez még általános iskolában történt, 12 éves lehettem. A lányok előtt elég félénk voltam, főleg a nagy "szerelmem" előtt. Az osztályban és az évfolyamban is szinte mindenki tudta (még maga a lány is), hogy 5 éve tetszik nekem, azóta, amióta megláttam. Persze ezt neki sose mondtam meg.

Egyik nap az ebédlőben épp leültem az osztálytársam mellé, de nem néztem körül, csak úgy odaültem. Mikor leültem, tök hangosan megkérdeztem, hogy: "Viki hol van?". A srác csak odamutatott velem szembe... hát nem ott ült a csaj?? Erre mit csinálok? "Bocsi, mentem" és ezzel a lendülettel fel is ugrottam, visszavittem a kaját és kiviharzottam az ebédlőből egyenesen haza. :D

Mint utólag kiderült, tetszettem a lánynak, de mégse hívtam el randira soha. Na ez az igazi szarság!

2015. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Juj.. Szegény

Nálunk 5-6 szünetben nem lehet ki menni az udvarra. Kabát+sapka és indulunk ki az udvarra a haverommal. Egyszercsak Megkérdezem:van kinn valaki? Persze hülyeségből. Haverom : Hallod 5-6 szünetben nem lehet ki jönni... Röhögve jöttünk vissza;)

Órán tanár: Képzeljétek magatokat egy állat bőrébe helyett

: Ti állatok vagytok ! Ő is nevetett magán

2015. febr. 9. 15:35
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

A laboratórium tanárom kiakadt az egyik sráca aki a toltartója mögött elbújva nyomkodta a telóját, és fogta és elvette tőle, mire a srác hozzávágott a tanárhoz egy ceruzát, erre a tanár fogta és kidobta a harmadikról a srác telefonját az ablakon. :)

Kár hogy az ablak csukva volt! XD

2015. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tesióra volt ês játszottunk

Megcsúsztam a padlón

Áhhh...a tanár nem is veszi észre huszen ott áll előttem

Nem baj,felkelek,megy tovább a játék😀

2018. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7es

Hello régi én :D

Xdxdxdxd


Bocs xdxd

A telóson rohogtem nagyon


Aztán mi lett a vikivel vegul?

Ha szabad megkerdeznem

2020. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8as: ezt már sosem tudjuk meg... XD
2021. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 josephw válasza:
Énis Viki vagyok. 😂
2021. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!