Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak az anyámmal? 1...

Mit csináljak az anyámmal? 1 éves fiú

Figyelt kérdés
Anyám mikor elvitt ma reggel a bölcsibe, észrevette, hogy odamentem egy csajhoz és ölelkeztem vele. Csak úgy spontán. Anyámnak nagyon nem tetszett, elrángatott onnan, leszidott, majd elment dolgozni. Mikor érti már meg, hogy nem csak az ő tejcsárdáit fogom szeretni? Szerintetek mit tegyek?

2015. ápr. 7. 02:11
 1/10 anonim válasza:
szerintem menj aludni
2015. ápr. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Argloss ***** válasza:
100%
Ez a kérdés bűzlik. Cserélj pelust.
2015. ápr. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1 éves vagyok. Szerinted hogy cseréljek magamnak pelenkát? De egyébként most tiszta :) Ezt a kérdést most, innen a bölcsiből írom, mert itt van wi-fi. Ti melyik bölcsibe jártok? :)
2015. ápr. 7. 03:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Hajnali háromkor mit kerestél te a bölcsibe :D
2015. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jogos kérdés xd
2015. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a szüleim állítólag üzleti úton vannak, és ez olyan ottalvós bölcsi. Elég komoly hely, egyszer az egyik gyereket nagyon megszivattuk.
2015. ápr. 7. 12:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Tanusítom amit a kérdező mond RÉSZBEN. Tényleg egyéves és itt van a bölcsibe, de az anyukája azért rángatta el mert egy kisfiúval ölelkezett.
2015. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most mi a bajod h ölelköztünk? LOL XD
2015. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy éjjeliőr bölcsődés.
2015. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
basszus srácok, ideírtok a kérdésemhez, de azért nem szóltok hozzám, egyébként ki volt az az okos, aki teljesen szakszerűen kidobta a hálózsákomat?
2015. ápr. 10. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!