Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ebben a helyzetben mi a...

Ebben a helyzetben mi a teenő? Hogy lehetne mégis megoldani?

Figyelt kérdés

Most bent ülök a rendőrségen, ismét bekaszniztak. A telefonomat hál'-Istennek engedték használni, és WiFi is van hozzá.


Azt mondták, hogy majd addig ülök, amíg belezöldülök... meg fenyegetőztek - bottal is - össze vissza.


Nem is értem, hogy miért vittek be, és miért akarnak ennyire méllyen bevágni a lyukba.

Annyi a bűnöm össz'-vissz', hogy egy jó ízletes pofont - akkor még az volt, most már a keserű levét iszom - lesóztam a roma (volt) haveromnak, amiért az ismét átrázta a fejemet.

De hát Istenem! Ez akkora nagy bűn itt már!!!!



2015. ápr. 8. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
a rendőrök se jók, csak kaptak valamiért jelvényt. ennyi. :P
2015. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az előző válaszolónál szintén elgondolkodtam h. miért a rendőröket tartják hülyének...

A kérdező meg azt ír amit akar, ki a f*** hiszi el?

Ha meg tényleg le akarnak ültetni (ami nem a rendőrségen múlik hanem a bírón) akkor nem hiszem hogy egy priusz nélküli angyalka vagy.

2015. ápr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!