Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Semmi sem jó, akkor mégis mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi sem jó, akkor mégis mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátommal 6 éve vagyok együtt, 1 éve élünk együtt. Bevallom, nem vagyok profi szakács, de könnyebb ételeket meg tudok csinálni, ezen kívül mostam, vasaltam, takarítottam, elláttam, úgy hogy mellette dolgozok is teljes állásban. Én már egyre stresszesebb vagyok, nagy rajtam a nyomás és úgy érzem, hogy ez már nem is párkapcsolat, hanem anya-és-kisfia kapcsolat. Emiatt sokat veszekedtünk, voltak nagyon csúnya esetek és olyankor mondta is, hogy ő nem fog engem így elvenni. Besokaltam. Most már csak a saját dolgaimat teszem rendbe, magamra főzök, nem takarítok. Megmondtam neki, hogy nem vagyok se az anyja, se a bejárónője, nekem semmi kötelességem utána takarítani. De ez sem vezet jóra, megint megkaptam, hogy "na ezért nem foglak én téged eljegyezni", pedig állítása szerint anno valamikor akart, bár én ennek semmi jelét nem láttam. Most akkor mégis mit akar?
2015. ápr. 3. 21:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja és én 24 vagyok, ő pedig 26.
2015. ápr. 3. 21:49
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Örülj neki, hogy ezt kimondta!

Kiderült, hogy csak pótmama kell neki és nem alkalmas szerelmi társnak.

2015. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Tiniszerelem... Itt az ideje véget vetni neki és keresni egy férfit, aki nem pótmamit keres. Ezzel a zsarolós dumával együtt még undorítóbb.
2015. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd ott. Még most!
2015. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Csak egyetérteni tudok a többiekkel. Neki csak egy pótanyuci kellett, semmi más. Jobb, hogy most derült ki az igazság, mint házasság és gyerek után, akkor jóval nehezebb lenne menekülni tőle. Szerintem most lépj, amíg nem késő. Szerintem jól teszed, hogy csak magadra mosol és főzöl. Felnőtt ember, meg bírja oldani.
2015. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Még megdobhatod egy "Te vagy az idősebb, neked kell gondoskodnod rólam!"- felszólítással is!
2015. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Ez a viselkedés részéről nem helyénvaló, nem becsül meg téged. Nem vagy te rabszolga, se nem bejárónő. Szerintem állítsd választás elé hogy vagy változtat, vagy végleg hagyjon békén.
2015. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, én 14 éve élek együtt a párommal, és ennyi év alatt sem lettem profi szakács. Sőt vannak napok amikor mosogatni sincs kedvem. Ez van. Még soha nem volt vele gond. A párom ugyanúgy megfőz amikor én nem főzök (bevallom, sokkal finomabban főz mint én) ha olyanja van férfi létére kimos, kiporszívózik, szinte mindent megcsinál.

Egy kapcsolat nem abból áll, hogy a nő mindent megcsinál otthon, és a férfi csak bámulja a tévét sörrel a kezében. Minden közös, mindent közösen oldunk meg. Ha ez nem megy, akkor érdemes elgondolkodni, hogy hány évet pazarolsz még rá.

2015. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
94%
Felnőtt emberek vagytok egyikőtöknek sem kell a másikról gondoskodnia, feltéve, hogy mindketten egészségesek vagytok. Nagyon úgy tűnik, hogy cselédként tekint rád nem a párjaként. Nincs miről beszélni, kicsi az esélye, hogy változtatni fog, szó nélkül dobd ki! Ezzel elkerülsz egy újabb veszekedést és igazából magyarázatot sem érdmel, ha majd magáról kell gondoskodnia akkor sírhat utánad, vissza ne fogadd.
2015. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Amit leírtál, az tényleg nem párkapcsolat, hanem társbérlet extrákkal. Gondold át, mit akarsz, beszéld meg vele, hogy ő hogyan érzi magát ebben a kapcsolatban, mik az elképzelései, mondd el, hogy te mit érzel, hogy látod a dolgot. Gondolom, 26 évesen ő is dolgozik, nincs akadálya annak, hogy megosszátok a házimunkát. Az eljegyzéssel nem hagynám magam zsarolni, nyugodtan elmondhatod, hogy te sem olyan férjet képzelsz el magadnak, akinek csak elvárásai vannak a párja felé, és eszébe se jut, hogy nemcsak az ágyat kell megosztani vele.

Ha pedig úgy érzed, hogy neked több fájdalmat okoz a kapcsolat, mint örömet, és nem lehet a jövőképeteket összhangba hozni, akkor tényleg inkább lépj ki belőle.

2015. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!