Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces esetleg cikis sztorik?

Vicces esetleg cikis sztorik?

Figyelt kérdés
Meséljetek olyan dolgokat amik veletek előfordultak!! Fiúk is! ;)

2015. ápr. 20. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer a barátnőm közölte velem, hogy szeretné ha hátulról csinálnám, gumi nélkül. Először nagyon fájt neki, sikítozott, de pár perc után jobban élvezte, mint én. Már nem volt sok hátra, amikor rájött a hasmenés, és lefosta a farkamat... Inkább cikis mintsem vicces, bár ő jót nevetett rajta...
2015. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nekem van egypár :D. Lehet kicsit későn írok de itt van egy:


Informatika óra előtt rohantunk be, mert versengtünk a jó helyekért. Én rohantam az asztalok között, egyszercsak elvágódtam át egy széken. A cuccaim repültek és magamra rántottam a billentyűzetet, próbáltam kapaszkodni. Úgy bevágtam a fejemet.. Mikor felkeltem a székek alól a tanár odajön 'Nem tört el a kezed?' Mindenki nevet.. Persze én se bírtam ki :D Ráadásul leszabtam a kis kihúzhatós fiókot amin a billentyűzet volt. Nagyon ciki volt..


Lehet nem olyan vicces, de ez jutott eszembe most :).

2015. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Együtt voltunk a barátnőmmel, náluk,viszont voltunk olyan hülyék hogy nem zártuk be az ajtót, és ránk nyitott a 14 éves huga. Barátnőm full pucéran felpattant egy takaróval a melle előtt, ott dumált hugának hogy menjen ki, erre jön anyukája...Én meg ülök meztelenül az ágyba mint egy jó gyerek, anyuka benéz és ami meglepett hogy elkezdett röhögni, és annyit kérdezett: Védekeztek? Mondtam higy igen. Aztán utána lementünk ebédelni, és aranyommal ott ültünk vörös fejjel, a tipikus szex utáni fejjel. Nem kicsit volt ciki..:DD 17/f
2015. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
81%
Osztálykiránduláson voltunk Bécsbe. Két emeletes ágy volt, minkettő alatt 1-1 kihúzható pótágy. 3-an voltunk egy szobába két barátnőm egy emeletes ágyon én a másikon egyedül aluttam alul. Felmentem az ágy teteére hogy megnézzem és mikor lefelé tarottam, emeleteságy alsófele és apótágy közé beszorult a a bal lában😂 Akárhogy próbáltam kiszedni csak beljebb ment. Kiabáltam a barátnőimnek, hogy segítsenek már. De Laura fent volt és nem tudott olyan gyorsan lejönni, így szólt Rékának aki olysn csiga módjára jött😂😂 Megfogta a pótágyat és egyujjal kihúzta.😂
2015. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Boci Paci válasza:
100%
Azt hiszen negyedikben széket pakoltam a suliban és versenyeztünk a többiekkel,hogy ki tudja gyorsabban tolni a széket,de a végén úgy elvágódtam,hogy a székkel együtt sikerült egyet bukfencezni a végén felálltam és megállás nélkül röhögtem magamon! A másik kb 2 hete történt lementünk az alagsorba,mert a fiúk cipekedtek én meg a barátnőmmel vártam őket ...... Le hoztak 3 asztal és rosszul sikerült berakni így én úgy döntöttem ,hogy megcsinálom! Meg is csináltam,De beleakadt a lábam az egyik asztalba és magara rántottam 1 asztalt 2 székkel együtt a barátnőm oda rohant megnézte.hogy élek-e még mikor meglátott nem tudta abba hagyni a röhögést! 15/L
2016. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!