Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerekszáj? Esetleg vicces,...

Gyerekszáj? Esetleg vicces, égő, cikis sztorik? Bármi jöhet ami vicces, írhattok többet is

Figyelt kérdés
Akár saját, akár más története:) Várom a válaszokat, sz@r kedvem van.

2014. nov. 27. 19:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Kulfoldon szuletett unokam 3 evesen jott haza, a repterrol egyenesen Vacra. Masnap az apukaja azt mondta, beviszi Pestre, megmutatja a gyermeknek a varost. Ugy is lett. Leparkoltak az allatkert elott, eltoltottek a napot, majd este hazajottek. Kerdem a kisunokam, Akoska, szep varos Budapest. Azt feleli a gyermek. De mama, Budapest az nem is egy varos. Nem varos, kerdem en, hat akkor mi. Mama, Budapest az egy nagy allatkert.
2014. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Es meg egy aranyos Akoskarol.

Mama en azert szeretem jobban a magyar kolbaszt mert annak jobb az izlese. Az amerikai kolbasznak sokkal rosszabb izlese van.

2014. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Javult a kedved, mert van meg.

Akos nem akar magyarul beszelni. Direkt provokalom. Nezd Akos az egy repa, kell ez a levesbe? Nem valaszol Nezd ez egy hagyma, kell ez a levesbe, nem valaszol. tobbszori kerdezesre ingerulten valaszol, You are the mam, you shoud know!!

2014. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Utóbbi időben elég szerencsétlen helyzetben voltam az alsó ruházatommal.


Haverokkal hülyéskedésből verekedtünk, és amikor rúgni akartam, végigszakadt a nadrágom a lábam között.Éppen hogy az öv tartó fogta csak oda.Ezután még lehúztam 3 órát a suliban, és egy órát buszoztam egy nagyon forgalmas busszal.Még ha ez nem lett volna elég, esett az eső, ráadásul sötétben öltözködtem és kiselefántos alsógatyát vettem fel(16 évesen elég ciki). Akkor ki tudtam volna szaladni a világból. Azóta viccként fogom fel, hogy milyen hülye voltam.(ez tanév elején volt)


2 éve nyáron strandon, a medencében lecsúszott rólam a fürdőgatya. Nem vettem észre. Kimegyek a vízből, hallom mindenki röhög és felém mutogatnak. Körbenézek sehol semmi, aztán lenézek és látom hogy fadarabként állok a medence szélén 1 szál f**zba :D Így végigtrappolni az öltözőkig, élvezet volt..


Tavaly tesi órán gimnasztikáztunk, és az egyik nyújtásos gyakorlatnál megrepedt a tornanadrágom..Pont az a lány is ott volt aki akkor tetszett, és egyenes rálátása volt az án*szomra


Haverom a kajával,itallal van így.


Két hete elővesz egy szendvicset.Tele volt ketchuppal meg majonézzel, szinte folyt az egész. Srácok arra futnak, meglökik a havert, és arcába repült az egész szendvics.


Tavaly ivott, osztálytársam meglökte az üveget, és fél liter narancskóla egyenesen ráborult a hímtagjára.


Ha nagyon akarsz sorolhatok még pár sztorit..

2014. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ákoskás sztorik aranyosak :) :D Hogyhogy tud angolul ilyen fiatalon? De jó neki! :D



Köszii :D Igen mesélhetsz ha van kedved és ráérsz :DD Nevettem..

2014. nov. 27. 20:12
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Örülök hogy segíthetek/tem :)


Volt tavaly egy idióta osztálytársam.Vagánykodásból betörte a tanári szék alját(ilyen kartonpapírszerű valamiből volt). Osztályfőnök szoknyában bejött órára. Lehuppant a székre, az meg beszakadt alatta. Pont úgy esett be, hogy felakadt a szoknyája és látszott a bugyi. Szakadtunk a röhögéstől.


Szilveszteri partiból jöttünk hazafelé.Akkor este kicsit sokat ittam, két nap múlva is émelyegtem,de még mindig én voltam a legjózanabb.(aki kötekedni akar, hogy ennyi évesen minek iszok, az mellőzze legyen szíves). Buli véget ért, mi pedig hullafáradtan összedőltünk.Délkörül felkelek a fürdőkádban, egy nagyon érdekes pozícióban (mai napig nem tudom megismételni). Felkelek, kicsit tisztult a látásom, és láttam hogy egyik haver a wc-be esve aludt.Ébresztgetem a magam szövegével, erre rávágja hogy "Hagyá má anya olyan fáadt vagyok, és olyan kényemes ez a bbbbabzsák izéé"(szándékosan írtam így).Fél óra küszködés után sikerült összeszedni, de ha csak megpöccintettem úgy eldőlt mint annak a rendje.

Felébred mindenki, észrevettük hogy egyik srác hiányzik.Kerestük a házban, a legkisebb sarokba is benéztünk, nem találtuk sehol..Nagy bátran négyen(akik józanok voltunk aránylag) kimentünk az udvarra megkeresi.A többiek addig jókedvűen énekeltek.Bejártuk az udvart nem találtuk sehol.Aztán benéztünk az egyik ólba, és egy farakás mögött aludt full meztelenül. Ébresztgettük, felkelt nagy nehezen bevitük a házba. Úgy volt hogy aznap megyünk haza, de tekintettel a többiek állapotára inkább maradtunk még egy napot.Mai napig felejthetetlen az a nap.


Egyszer haver vagánykodni akart. Ilyen kis gyerekjátszótér szerű helyen voltunk, a földből álltak ki ilyen rönkök. Végig akart rajtuk szaladni, de megcsúszott az egyiknél és gyomorral rá esett a rönkre.Kórházba is került, szerencsére meggyógyult, de ez már másik sztori.


Sétálunk az utcán. Elég hideg volt -4-5 fok körül. Jön velünk szembe két csaj, miniszoknya 10centis magassarkú, 20 tonna smink, mellek kidobva.. Utáljuk a k**ákat, ezért amikor elmentünk mellettük haverom elsütötte a jól ismert "Melyik az a négy élőlény ami bírja a hideget? A pingvin, a jegesmedve ,a fóka és a k**a" Közben mutogatott a csajokra.Erre berágtak ránk és elkezdtek üldözni.vagy 1 percig futottak utánunk, de magassarkúba nem jutottak messze.Levették és mezítláb futottak utánunk.2-3 perc után leráztuk őket, és röhögtünk mint állat.


Másik ilyen történet, amikor nagy hó volt, jön velünk szembe két hasonló csaj. Haver gyúr egy nagy hógolyót, és megmosdatta a csajt. Hát még az Annabellnél vagy Samara-nál is ilyesztőbb volt a kinézete. Elkezdtek utánunk szaladni, ne adj isten lerázzuk őket.Aztán pont zöld lámpa volt mi átfutottunk, ők pedig pirosat kaptak és leráztuk őket.


Ismerősöm mesélte, hogy egyszer rendszeresen csengettek egy házba csínyből. Egyszer odamentek srác benézett a kapun egy vékony nyíláson át.Forog forog nem lát semmit.Haver szól neki hogy menjenek gyorsan. Megfordult és a ház tulaja volt mögötte, egy kapával a kezében. A csávó rájuk ilyesztett egy kicsit, azok meg hazaszaladtak.Azóta nem csengetnek házakba.


Biciklivel csináltunk lovagi tornát.Felmosónyél volt a dárda.Amerika focis mellvért volt rajtunk, így nem fájt.Nekiindulunk egymásnak vagy 50méterről.Tekerünk tekerünk, dárda kinyújt, mindketten eltaláltuk egymást.Felmosónyelek eltörtek a mellvérten, mi pedig azzal a lendülettel repültünk bele egy vízzel teli árokba.


Pillanatnyilag ennyi jutott eszembe. Megpróbálok még párat felidézni majd :) Egyelőre remélem ennyi is elég :D

2014. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
*Szilveszteri partiból indultunk volna hazafelé. Bocs az elírásért
2014. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Kicsi unokahúgom egyszer kikelt magából, hogy milyen igazságtalan már az, hogy van papagáj, de nincs "MAMAgáj"!


Kis cuki :D

2014. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
:DDD Köszi szépen
2014. nov. 27. 21:12
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvérem mindig az apukája vitte az oviba reggel és hozta haza du. Egyszer délután, mikor értement, a gyerek hangosan megkérdezte tőle, hogy "Apa, te miért szoktál otthon mindig pucéran mászkálni?" kb. 5 szülő előtt. A poén az, hogy sosem mászkált pucéran otthon.
2014. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!