Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetséges, hogy a fanyüvő...

Lehetséges, hogy a fanyüvő egy hibrid lény?

Figyelt kérdés

Beismerem, három napja láttam a lényt. Épp a kertben sétáltam este, mikor morgást hallottam a bozótból. Mikor kiléptem megláttam egy nekem hátal gugoló teremtményt ami épp egy kutyából falatozot.

Mikor megfordult olyan arca volt mint egy embernek és egy majomnak. A melkasán meg egy számsorozat.

Nem tudtam megjegyezni. A közelben meg van egy régi romos épület aminek az alagsorában müszerek vannak.

Orvosi müszerek.

Már értem hogy a kriptid blog főszerkesztője miért visszakozot. Mert biztos megzsarolták. Mikor irtam neki, visszairt hogy ne foglalkozak a témával. Biztos a ruszkik kisérleteztek.



2015. máj. 2. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kutyából lakmározott nem inkább gollam volt?:)
2015. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Álmodtál fiam, álmodj tovább.
2015. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csiszolgass még a sztorin! Elképzelheted milyen szar, ha még egy kitalációkkal foglalkozó blog szerkesztője is lepattintott vele.


Apropó, tudom, hogy három napos hétvége, meg minden, de nem adtak fel valami leckét hétfőre? Ennyire unatkozol?

2015. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Remélem ezt viccnek írtad. Kérlek mond, hogy annak szántad!

De, ha nem vicc akkor elég reterdált ember lehetsz.

2015. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A fanyüvő létezik! A kriptid blog adminja egykor foglalkozot is vele! Látam amit látam! És bocs de én már nem járok suliba.

20 éves vagyok. És gondolom az is baromság hogy a faluban meg valami lopja a tyukoakt és a kutyákat.

2015. máj. 2. 10:26
 6/10 anonim válasza:
Chupacabra lehet az !
2015. máj. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mikor egy ember fingik egyet, egy démon szárnyra kap ! hopsz, ikrek ! XD
2015. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Úgy látom hogy nem hisztek benne hogy magyaroroszágon az oroszok hibridizációs kísérleteket folytattak. Nehéz úgy elaludni hogy éjszaka hallod ahogy visít.

2015. máj. 5. 14:03
 9/10 anonim válasza:
Én hisze neked. Az országban sok kìsérletet végetztek a 20.sz-ban. A számsorozatot egy kicsit hihetetlnennek talalom és tudtommal nyávogó hangot ad, de nekem még nem volt ,,szerencsém"ehhez a lényhez
2015. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 amatorkriptozoologus válasza:
Ha igaz amit írsz és még aktív vagy érdekelne a teljes sztori. Crypto000902@gmail.com-on megtalálsz. Én is kriptozoológus vagyok, láttam már dolgokat.
2019. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!