Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi emberek mikor leszünk...

Mi emberek mikor leszünk biorobotok?

Figyelt kérdés

Én várom ezt a korszakot! Ha átalakítanák az embert félig robottá, félig élővé! Pl. lehet többet nem kéne órákat enni, lehet olajjal vagy benzinnel is működhetnénk! Vagy vízzel! S ilyen dolgok jók lennének!

Az lenen a legjobb ha az ember agyába is beleavatkoznának a tudósok és minden embert okosabbá tennének, mint Fringebe a megfigyelőket!



2013. márc. 9. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó. Jönne a cyber-bio-hackelés, bárkit rá lehetne venni bármire, hamis emlékeket ültetni a memóriájába, átalakítani a személyiségét, felhasználni, uralkodni rajta, stb.
2013. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én pedig inkább tanulok. És finom reggelit, ebédet, vacsorát szoktam enni, emberekkel együtt. Nem tudom, ha lehet választani, kedves Kérdezőnk..
2013. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én szívesebben lennék biorobot!
2013. márc. 9. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te tudod, de én remélem soha nem jön el ez a korszak.
2013. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Remélem, soha. A biológiai testnek is megvannak a maga gondjai, nem kéne mellé még a gépé is.

Egyébiránt pedig mi a baj az evéssel? Az egyik legélvezetesebb dolog :D

2013. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

az a baj az evéssel, hogy azután szarni is kell, meg hugyozni. és az ételért sokat kell dolgozni is, az éhségérzet pedig rossz!!!

a legjobb az lenne, ha a biorobot ember üzemanyaga 1 hónapig tartana és egsyzer kellene kicsierélni vagy utánpótlást tenni!

mi emberek emiatt vagyunk gyengék! mert folyamatosan meg kell zabáljuk az állatokat, növényeket! minden nap többször!

én szívesen lennék biorobot!

2013. márc. 9. 23:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért, gondolod, hogy az üzemanyagért nem kellene megdolgozni, nem kéne folyamatosan cserélni, vagy az üzemanyag használatának nem lennének ugyanúgy melléktermékei? Dehogynem!
2013. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor annak lenne magas az ára, amivel épp működnénk.
2013. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6Kérdező, Antoine de Saint-Exupéry A kis herceg - olvasd el, elgondolkodhatsz utána, milyen is lenne, amit kérdezel.


"- Jó napot! - mondta a kis herceg.

- Jó napot! - mondta a kereskedő.

Ez a kereskedő szomjúságoltó labdacsokat árult. Aki hetente egyet bevesz, az többé nem is kíván inni.

- Hát ezt meg minek árulod? - kérdezte a kis herceg.

- Rengeteg időt lehet megtakarítani vele - felelte a kereskedő. - A tudósok kiszámították: heti ötvenhárom percet!

- És mit csinál az ember azzal az ötvenhárom perccel?

- Amit akar...

"Én - gondolta a kis herceg -, ha nekem ötvenhárom fölösleges percem volna, szépen elindulnék egy forrás felé..."

2013. márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!