Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van olyan akit esetleg a...

Van olyan akit esetleg a legjobb barátja/barátnője vagy gyerekkori barátja csapott be vagy vágott át? Ha igen, hogy lehet át vészelni az ilyesmit?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 15:14
 1/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok az én a legjobb barátnőmmel a gimi első évében ismerkedtem meg egy piercing lyukasztás kapcsán és attól kezdve sülve főve párolódva együtt voltunk a koliba szobatársak a suliban pad társak voltunk minden balhéba benne voltunk szinte már szimbiózisba éltünk.Mire érettségire került a sor ő terhes lett 3 hónapos terhesen jött a szóbeli érettségire és velem is akkor közölte h vége a bulizásoknak mert ő anya lesz ....ismertem az akkori pasiját akitől terhes lett meg a barátnőmet is de őszintén egy macska kölyköt nem mertem volna rábízni nem ,hogy egy húsvér kisbabát meg a barátnőm az a típus volt akinek a bulik a pasik mindig fontosabbak voltak mindenféle elkötelezettségeknél szóval én mertem javasolni az abortuszt mondván ráér az később meg 18 évesen se ház se munka de még csak a pasijának se egy normális szakma amiben dolgozni lehetett volna és eltudta volna tartani a babát meg a barátnőmet. Mondanom se kell a barátnőm vérig sértődött h mit képzelek magamról mert előtte egy hónappal h terhes lett meghalt a pasija bátyja és meg voltak győződve h ez egy reinkarnáció és a pasija bátyjának a lelke beleköltözött a kisbabába és ez a terhesség nem véletlen tehát mi össze vesztünk elég alaposan és 2 évig nem is szóltunk egymáshoz azt is csak közös ismerősökön keresztül tudtam meg h a baba megszületett és h kis fiú. 2 év múlva hívott egy ismeretlen szám a barátnőm volt az és sírt,hogy a pasija megcsalta és h nincsen rendes munkája drog terjesztésből tartja el őket és h szakítani akar de nem mer.....aztán rábeszéltem h vegyen erőt magán és hagyja ott azt a lúzert ami meg is történt a barátnőm a gyerekkel együtt vissza költözött az anyjához. A baj csak az volt, hogy a barátnőm anyja alkoholista volt és a barátnőm pasija ezt nem viselte el így az egyik láthatás alkalmával a gyámüggyel együtt ment a gyerekért akik meg győzték a barátnőmet h a gyerek jobb helyen van az apjánál és h önként adja oda nem kell lemondani se a gyámságról se a szülői jogairól csak a gyest meg a családit kell a gyerek apjának a nevére íratni.Mondanom se kell végig a barátnőm mellett voltam tartottam benne a lelket h nem lesz baj talál magának munkát vesz ki albérletet és vissza kerül a gyerek hozzá....aztán telt múlt az idő se meló se saját ház vagy albérlet a barátnőm megint elkezdett pasizni az exe pedig új barátnőt talált és elköltöztek a városból a kis gyerek meg a barátnőm exanyósához került gyámság alá mivel apucinak nem volt ideje rá az új barátnő mellett. mi tiszán túliak vagyunk és az osztrák határ mentén adódott egy munka lehetőség amivel éltünk is egy gyárba dolgoztunk betanított munkás ként 2 hetente volt haza járás a barátnőm eleinte minden haza utazási lehetőségnél jött haza aztán hiába agyerek volt h csak havonta ment haza aztán én javasoltam h vegyük magunkhoz a kicsit mert keményen túlóráztunk és lett saját albérlet szép nagy tágas amiben egy gyerek is simán elfért volna de nem hiába mondtam a barátnőmnek h ha kell ügyvédet is fogadok és elpereljük a gyereket az exének a családjától egy szalma szálalt ne tett keresztbe h a kicsi ele lehessen és eljutottunk arra a pontra h engem nyomasztott h mi lehet a barátnőm fiával h fog felnőni se az anyja se az apja nincsen vele.....és a barátnőm is eljutott arra a pontra amikor kimondta azt amit szerintem egy anya soha nem mond h bárcsak vissza fordíthatná az időt mert akkor tuti elmenne abortuszra és elvetetné. Végül én családi okok miatt haza költöztem és a barátnőm ott maradt az jelenlegi pasijával meg egy másik közös barátnőnkel.Aztán történt h a pasija rám írt msn-en és kikezdet velem h mit csinálna velem meg h oda meg vissza volt értem míg én is velük laktam és jöjjünk össze. Persze én elküldtem a sunyiba és szóltam a barátnőmnek h a pasija kikezdett velem nos nem nekem hidt pedig a beszélgetést elmentettem,a fiú úgy tele beszélte a fejét h engem a barátnőm minden büdös k...nak elhordott..

szóval én aki vele voltam próbáltam neki segíteni a gyereke vissza szerzésében akivel szinte felnőttem egy 9 éves barátságot eldobott a pasija miatt aki persze hazudik mert soha nem nyúltuk le egymás pasiját se exét se kiszemeltjét ja és még annyit a barátnőm nem dobta ki azt a férget továbbra is vele él és engem tart ribinek

2010. febr. 24. 15:17
 2/6 anonim válasza:
az ilyen szánalmas ember akinek fontosabb egy k.öcsög pasi mint a SAJÁT gyereke meg a legjobb bnője aki jóban rosszban kitartott mellette, az meg is érdemli h szana-szét csalják a fejét. majd mikor egy kiégett vénlányként sírva könyörög a pasijának aki persze lecserélte őt egy tőle 20 évvel fiatalabb p.icsára akkor lehet h elgondolkozik h teljesen elcseszte az életét. Erre mondom én h aki hülye az megérdemli h a maga által megteremtett sz.arban lubickoljon.
2010. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

huh végig olvastam.

na szerintem ismét az idő fogja megoldani ezt a problémádat,szerencsére én nem jártam így de tanulságos volt mindenképp.szóval várj türelemmel és ismét kopogtat majd az ajtódon.

annyit viszont leszűrhetsz belőle még ha igazad is volt

nem volt jó ötlet beavatni bizonyítékok nélkül a barátnődet abba ,hogy mit művelt veled a pasija.ilyenkor vagy hallgasson az ember vagy kész tervel ténnyel állj elé.

Ugyanis a szerelem vakká,süketté,hülyévé tesz néhány embert a barátnődet már nem először.........

2010. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiába akarnád húzni a barátnőde, ha ő még kapaszkodni sem akar. Hagyd a fenébe, megérdemli a sorsát. Téged mindig cserbenhagy, mindenérttéged hibáztat. MIt akarsz még ?
2010. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez aztán az igazi barátnő.. te igaz barátja vagy, mert azok után hogy leb.szott és 2 évig nemvolt hajlandó szóba állni veled egy hülye pasi miatt, majd 2 év után sírva panaszkodik h pofára esett, és te még kiállsz mellette. ez az igazi barátság. de amit ő csinál? hát álljon meg a menet. ez nagyon durva. kihasználja a jószívűségedet,mindig csak kapni akar, adni soha. 18 évesen nem volt elég esze, sajnálatra méltó.

na de hogy mit csinálj? szerintem. ha legközelebb megkeres, mert előbb-utóbb meg fog, ha szüksége lesz valakire, akkor kérdezd már meg tőle mit képzel magáról.mit gondol ki vagy te? hű és alázatos szolgája? mit képzel magáról hogy ennyi kedvesség és megbocsátás után (mert gondolom nem volt könnyű neked csak úgy 2 év után ez az egész megbocsátás dolog) még neki áll feljebb? örülnie kéne hogy van egy ilyen barátnője aki jóban és rosszban kitart mellette, önzetlenül,legyen akármi is. bocsi h szidom de ez a csaj egy önző ... .kérdezd meg tőle mit akar kezdeni az életével?mikor akarja elkezdeni a gyereknevelést?ha már 14 éves lesz a gyerek?akkor már késő lesz ám és sírhat hogy eddig elfelejtette és fontosabb volt neki a pasizás. áá, hogy ilyen emberek is vannak..Istenem...

szerintem ha elmondtad neki a véleményed, és kibírod, ne foglalkozz vele (tudom h könnyű mondani) mondd meg neki h gondolkozzon el h miért távolodnak el tőle az emberek..

előbb gondolkodni kell azután cselekedni.

17/L

2010. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Jaj!Velem is volt hasonló!

Még 5. osztályban megismerkedttem 1 tők jó fej heverommal!Egyűt voltunk mindig mindenhol4Mindent elmondtunk egymásnak és megigértük nem mondjuk!Erre ő minden csask ugy elmondot elvárta hogy a csicskással legyek és a barátságbol a végén valahogy zsarnokság lett!

2010. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!