Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyik legjobb barátja egy lány. Sokat beszélgetnek, gyerekkori barátok. Van olyan h fiú -lány barátság? Van okom féltékenykedni?

Figyelt kérdés
Nagyon bánt amikor mondja h vele beszélgetett és h milyen aranyos mer mindent megért, meg jófej. Mi is nagyon jól megvagyunk, de belül olyan szarul érzem magam ha csak szóba kerül. Régóta barátok, szerintetek az biztos h egyik se érez többet barátságnál?? Van ilyen?
2010. ápr. 21. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
általában az egyik többet fog érezni...de lehet hogy van kivétel...de igazából nagyon szoros barátság szerintem nem létezik fiú és lány között....egyik részről egy idő után több lesz.
2010. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

nincs fiu lány barátság.

ha előtted megy a lépcsőn mindig megnézed a seggét :)

17F

2010. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szerintem létezhet fiú-lány barátság, viszont egy kapcsolat semmit sem ér, ha nem bízol meg a másikban (legalább addig amíg tényleges okot nem ad arra hogy féltékeny legyél)

Sajnos láttam már kapcsolatot így felbomlani.

2010. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
82%
Én is azt hittem hogy létezik de aztán kiderült hogy a srác akivel felnőttem és a vállán sírtam el a bajaimat igazándiból többet érez irántam...megszűnt a "barátság" és 3éve nem hallottam róla pedig csak annyit mondtam hogy én képtelen vagyok a barátomba beleszeretni.
2010. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Hát igen, a lónak is van másik oldala.
2010. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Én lány vagyok, és a legjobb barátom egy fiú. Ő egyszer összejött egy lánnyal, imádták egymást, de a csaj féltékeny volt rám, zaklatott, hogy szálljak le a pasijáról. Ennek az volt az eredménye, hogy 1 évig nem beszéltem a sráccal. Amint szakítottak ismét jóban lettünk, és azóta is imádjuk egymást. Mint barátok. Szerintem ne legyél ilyen féltékeny, mert a barátodnak is és a barátnőjének is nagy fájdalmat okozhatsz. :S
2010. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Létezik fiú-lány barátság, Anyum a példa rá:több mint 40 éve(lassan 50)vannak nagyon jó barátságban a gyerekkori szomszéd fiúval! Mindegyiküknek van párja, családja, és minden rendben működik :család, kapcsolat és barátság!!!
2017. jan. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!