Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjuk el a régi haverna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjuk el a régi havernak, hogy a gyerekkori legjobb barátja és a szerelme összejöttek?

Figyelt kérdés

A barátommal szilveszter óta vagyunk együtt.

De mi 5 éve egy baráti társaság vagyunk, és az egyik több évi szerelmes belém utóbbi időbe már nagyon nyomul.

A barátom és ő kiskoruk óta haverok.(mondjuk már középiskola óta elváltak útjaik ezért nem olyan szoros)De mégis a barátomnak meséli, hogy mennyire odavan értem bármit megtenne miattam.Nekem is mondta már, hogy nem tudja mi lesz megölné magát legszívesebben.Több mint fél éve titkoljuk a társaságból többen rájöttek de ő nem, és nem tudjuk ,hogy mondjuk el neki.

Előre is köszi a segítséget.:)


2009. jún. 22. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapintatosan.
2009. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hú szerintem ezt már rég el kellett volna mondanotok. Voltam hasonló szituban, mint a harmadik jó barát. Iszonyúan szar, de mégsz@rabb érzés lett volna, ha nem mondják el. Úgy éreztem volna, hogy még át is vertek. Ebből előre megjósolom elég nagy balhé lesz. Ha a srác társaságában lesztek, számíthattok majd rá, hogy furán fog viselkedni. :S Én is tiszta hülye voltam...és igazándiból aki akkor a legjobb barátom volt, már rég nem az, nem bízom benne. El kell mondanotok mindenképp, de nem kecsegtetek semmi jóval. Ki fog bukni, akárhogy mondjátok. Annyi, hogyha ezek után beszélgetni akar veletek, és ha nem akarjátok (ill. a barátod nem akarja elveszíteni) akkor ha lehet álljatok rendelkezésére. Bár mivel ő fiú, szerintem egy jó ideig nem fog beszélni veletek. :S:S Sajnálom. M
2009. jún. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

A barátom szerint megbékél idővel, de én félek a következményektől:(

2009. jún. 23. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!