Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kiskoromba elástam egy 5ftost...

Lolanitanus kérdése:

Kiskoromba elástam egy 5ftost most kapálás közbe véletlenül megtaláltam. Elkezdett csírázni szerintetek rakjam vissza? O

Figyelt kérdés
. o HEEEEEELLPPPPP! Szerintetek még megfog foganni?

2015. jún. 4. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kilóg a slicced amúgy, csak szólok.
2015. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kis koromba?
2015. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
77%

Gyorsan rakd vissza locsold napi háromszor és vigyázz, az erős napfényt nem bírja a pénzfa!!!

Tuti kinő én kiskoromba elástam a saját szarom, azóta van vagy 7 klónom mert állandóan "kinövünk".

2015. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3-as te egy állat vagy. :D 😁😂😁😁😂😁😂
2015. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ahelyett hogy sz..roznának szabályokkal, gyárthatnának több papírpénzt amennyi erdô van, ha ez teszi boldoggá a hülyéket :P
2015. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké, hidd el, meg fog maradni, csak nem kis koromba kellett volna elültetni. A nagy kormot szereti. Locsold minden nap este, nehogy beinduljon az infláció. Na akkor mindennek vége lenne. De ha mégse sikerül, nekem vannak 5 forintosaim (a csírázós fajta), darabját egy ezresért adom, ha érdekel.
2015. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen tedd vissza. sajnos azt kell mondanom, hogy nem szabadott volna kiásnod. egy csillámpóni hányása segíthet, de a többit már az előzők megmondták :)

ja ! és részesedést kérek :D

2015. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretnék én szüretelni :)
2016. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!