Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak télen a mókusok...

Mit csináljak télen a mókusok nélkül? Mókus vagyok

Figyelt kérdés
régóta érzem azt, hogy nekem a fák lombjai között kell élnem... egyre többször mászok fel a parkban a kedvenc tölgyfámra és töltöm ott az éjszakát a társaimmal. mindig adnak mogyorót :3 télen viszont nem tudok mit csinálni, mert mind alszik. én is próbálok, de nem megy. aki tud segítsen!

2015. jún. 19. 21:02
 1/10 anonim válasza:
ha szexi kis mokuci vagy nekem irhatsz
2015. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A múkusok nem alszanak téli álmot
2015. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Hat draga baratom nem tudom mit unatkozol tekintettel arra hogy nyar van es a feltetelezett "barataid" vagy tarsaid hogy tetszik jobban,most elik eletuket sszoval neked is kene.

Komolyra terve,nem tudom hogy tudsz ebnyire unatkozni hogy ilyen hukyesegeket talasz ki,mindenesetre you made my day.

Fogj egy konyvet lel

2015. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de én arra gondoltam, hogyha tél lesz... jó a szaglásom :D
2015. jún. 19. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hol itt a probléma... gyűjts te is egy rakat mogyorót, aztán amikor jön a hideg idő, kucurodj be te is a kis haverjaiddal az odútokba.
2015. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egy mókus

egy út :O

2015. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem engednek be magukhoz... lehet nem is igazi barátok? :O egyedül meg nehéz lenne fenntartani egy odút :( :D
2015. jún. 19. 22:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem felbérelhetsz, szívesen átalszom neked az egész nyarat, sőt, képes vagyok több mókus helyett is aludni.
2015. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, *telet, bocsánat
2015. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nyarat nem alszom át, mert akkor szabad vagyok, télen suli van, azt örömmel átalszom
2015. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!