Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hová tűnhetett a kiscicám?...

Hová tűnhetett a kiscicám? Alig fél éves.

Figyelt kérdés
Tegnap este jól elbeszélgettem a barátaimmal facebookon. A tetőablakom nyitva volt, és a kiscicám, Puki a hátamon, a hátsómon ugrabugrált, és én bablevest ettem tegnap este olyan 8 óra körül és este 11 órára már megjött a fingás hatása. Nagyon nagy lökéssel távozott belőlem egy hatalmas nagy fing és a tetőablak felettem volt, így Puki kiscicám kiszáguldott a tetőablakon. Kint szél is volt, hűvös volt az idő, először a passzát szél a szomszéd háztetőjére fújta, szegénykém nagyon megijedt, és onnan megint egy hatalmas széllökés elrepítette messzire. Azóta nem láttam. Dunapataji vagyok, aki esetleg látta, az írjon itt nekem. fekete-fehér foltos kiscica, Puki névre hallgat. Köszönöm.

2015. júl. 24. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezen most jót nevettem. :DDDD
2015. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
I found a cat in the morning. A black and white kitty, approximately 5-6 month old. I had eaten chilli con carne the day before and farted a lot. My mom expelled me out of the house and the cat started to follow me. Gave him some chilly, and he started to fart, too. My mom doesn't allow me back to the house with the cat because of the smell. Please if you recognise your kitty, come here and take it away. I live in Sidney.
2015. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem az űrbe
2015. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még mindig sírok a röhögéstől.
2015. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!