Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces történetek? Iskolában,...

Vicces történetek? Iskolában, osztálykiránduláson, vagy bárhol máshol történt veletek vicces\ciki dolog?

Figyelt kérdés
Jöhetnek a vicces sztorik minden mennyiségben..:D

2015. aug. 5. 21:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
:DD ilyesmi történetek jöhetnek még! :)
2015. szept. 14. 16:12
 12/18 anonim válasza:
96%
Hát én kiskoromban azt hittem hogy olyan nagy és ügyes vagyok hogy egyedül is le tudok menni a mozgólépcsőn. Iszonyat nagyot estem XD
2015. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Még egy Wc-s történek:

Az egyik osztálytársamnak székrekedése volt és sírásba kezdett pedig nem kicsi. Hát nem tudom hogy ebből mennyi igaz. Lehet hogy az osztályban csak ezt "pletykálják" vagy mi


Utó.i.: Furcsa hogy az ilyen dolgok mindig a Wc-vel kapcsolatosak általában.

2015. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Volt egy olyan, 8. osztály utolsó énekórája, hogy azt hiszem, akkor magnón berakott vmi zenét a tanárnő, és akkor én meg rajzolgattam a füzetembe, és akkor egyszercsak odajött, és kitépte a füzetemből a lapot, majd összegyűrte, és kidobta. De nem szólt semmit. Este osztálytársammal meg irkáltunk msn-en, aki akkor mellettem ült ott az iskolában éneken, és akkor írja nekem, hogy az lett volna még érdekes, hogyha utána odamegyek, és én is kitépek egy lapot az ő könyvéből:) Ja de amúgy azt hiszem, akkor már nem volt saját tankönyv, hanem az előző évfolyam otthagyta nekünk az énektermi szekrényben, és azokat osztottuk ki, és a tanár is onnan vett. :)
2016. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%
Egyik osztálytársam odament a barátnőimhez , mire az egyik bnőm megkérdezi:-mi van?Erre elmegy a gyerek és nemsokára visszajön és azt mondja:-Hétfő,hétfő reggel van!:D
2016. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 fuzesdodo válasza:
100%

Egyik osztálytársamnak voltak ezek a fém golyói amiket a kézben kell görgetni (remélem valaki tudja mirõl beszélek) és ezeket oda adta a kishugának. Na de. Ének óra közepén a tanár kézjeleket mutat (mivel még csak 4.-esek voltunk,tudjátok: do, ré ,mi...)és egyszer csak megjelenik a kiscsaj és azt mindja: "Elnézés meghoztam Peti golyóit"! szakadtunk a röhögéstõl, a tanár meg annyira röhögött hogy a "fá" kézjelnél véletlenül bemutatott az osztálynak. Na ekkor már majdnem leestünk a székrõl. :D

Nem tudom így visszamonva vicces e de akkor nagyon az volt. X3

2016. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

51.7ccm-es kétütemű benzines fűkasza (de nyélen ám!) + 2.4mm-es damil + műanyag csatorna tisztítónyílás = többi a linkben.

[link]

2018. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem vicces hanem inkább undi:voltam kb 2.os és egy osztállyal felettem levő lány elment sz*rni és vitt magával egy kiflit . A kiflit belenyomta a szarába és elkente a wc ülőkén...😅
2018. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!