Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Átváltoztatna egy vámpír?

Átváltoztatna egy vámpír?

Figyelt kérdés
Jól tudom, hogy a válaszok nagy része milyen lesz. Egy kicsit a kíváncsiság is hajt, hogy milyen válaszokat kapok.

2015. aug. 16. 21:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Én most komotosan megmondom hogy hülyeség a kérdésed
2015. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
42%
Én áttudlak változtatni, de a farkamon tudok vért szívni már egy jó ideje. :)
2015. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
53%
Szivesen kiszívom a nyakad :D de nem garantálok szupererőt, max csak annyit hogy leégsz a napon :)
2015. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Mivé változtassunk? Mit szólnál egy kerti csaphoz vagy esetleg egy íróasztalhoz? :)
2015. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
:D:D
2015. aug. 16. 21:46
 6/24 anonim ***** válasza:

Ugye nem vagy reptoid? Mert egy reptoid csak akkor válhat vámpírrá, ha megharapja egy vérpestises loú akinek az egyik lába pontos arányossággal kisebb mint amelyik ugyan olyan.


Amúgy miért teszel fel folyton vámpíros kérdéseket? Sokkal menőbb lények is vannak, mint ezek a nyeszlett vérszívók.

2015. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem a menőségről van szó. Nem vagyok divat követő majom.:DEgyébként nagyon szellemes. Egyedül találtad ki vagy kellett hozzá segítség is?:D:D
2015. aug. 17. 09:25
 8/24 Ratatamm válasza:
Téged? Nem.
2015. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
:DMiért nem?
2015. aug. 17. 16:44
 10/24 Laci555 válasza:
Szia! Ha a vámpír szó alatt azt érted amit a filmekben mutatnak... akkor sehogy. Sajnálom... A vérben lévő energia mennyiség egyszerűen kevés ahhoz hogy 4-5 litaer vér elfogyasztásával életben maradj. Természetesen ha sokkal többet tudnál inni akkor egy hatalmas has is szüksébes hozzá vagyis nagyon hmmm pocakos lennél. Sajnos nagyon gyenge is hiszen minimális energia bevitellel nem lehet nagy energiákat mozgósytani. :( Sajna max denevér nagyságú lény lehetsz ha csak vérből akarsz élni és nagyon kis gyenge lényecske leszel. :)
2015. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!