Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki az, aki találkozott már...

Ki az, aki találkozott már vámpírral?

Figyelt kérdés
Felesleges lenne kiírni, hogy hülye válaszokat nem akarok...úgy is fognak hülyeségeket írni. Túlságosan el vannak butítva az emberek ahhoz, hogy lássák mi folyik körülöttük. A színtiszta realista ész emberek, akik azt hiszik okosak és azzal, hogy itt leosztanak önbizalmat nyernek, csak sajnos nem érdekel. Én találkoztam már vámpírral is...Christiannak hívták, most is őt keresem.

2015. aug. 11. 12:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat nézted a Van Hellsinget...

Vámpírok nincsenek, max olyan emberek akik annak hiszik magukat, de az nem vámpír csak egy ember. :)

2015. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Dunát lehet rekeszteni azokkal az emberekkel, akik azt állítják, hogy vámpírok. Ők általában interneten közlik ezt, ha találkozol velük, már nem olyan érdekesek. Persze van, aki tovább megy, és megpróbál éjszaka fent lenni (általában iskolából kicsapott, vagy munkanélküli, lelkileg sérült emberek), esetleg vért inni. Olyan még sosem volt, aki bizonyította volna, hogy na most akkor ő tényleg vámpír, mindig volt kifogás. Általában az, hogy azt nem lehet csak úgy bizonyítani (semmi hegyes szemfog, emberfeletti erő, denevérré változás vagy extrém regeneráció). Elhiszem, hogy találkoztál olyannal, aki szerinte, vagy szerinted vámpír. Milyen bizonyítékokat adott? A manipulatív körmondatok és a terelés nem számít.
2015. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Léteznek vámpírok. A neve Luis Suárez :D
2015. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Kb. ilyen válaszokra számítottam, bár ahogy látom akadt értelmes válaszoló is, aki átgondolta mit is válaszol, mielőtt leírta volna az első hülyeséget, ami eszébe jutott. Természetesen én is tudom, hogy sok lelkileg sérült ember adja ki magát vámpírnak, így próbálnak önbizalmat szerezni, ami elég szomorú, de attól még ezen túl ott lapul az igazság is. Saját magam is tapasztaltam.
2015. aug. 11. 13:05
 5/34 Amarok Tonrar ***** válasza:
Akkor kérlek, áruld el, milyen bizonyítékokat kaptál a tapasztaláshoz?
2015. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Szívesen elmesélem neked az egészet, de előtte megismernélek, ha nem probléma. Esetleg privátban beszélgethetünk.:)
2015. aug. 11. 13:16
 7/34 anonim ***** válasza:
36%

Üdv, vámpír vagyok.

Problem?

2015. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
:)Keresek valakit, aki szintén vámpír. Ha csak viccelsz...haha nagyon vicces, ha nem írj privátban.
2015. aug. 11. 16:23
 9/34 anonim ***** válasza:

#Alien D

Luis Suárez nem vámpír, hanem reptoid :D


Kérdező én energiavámpír vagyok. Az megfelel? :P

2015. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Ismerek eleget bocsi. Abból nincs hiány...
2015. aug. 12. 09:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!