Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van még itt olyan rajtam...

Van még itt olyan rajtam kívül aki nem kapta meg a roxforti levelét?

Figyelt kérdés

5 éve várok rá, de hiába:( Azt hiszem, elkeveredett valahol, de nem tudok szólni a Roxfort igazgatójának, mert nem tudom az iskola címét...

Van még valaki hasonló helyzetben?



2015. szept. 1. 17:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
96%
Én sem kaptam meg, hívtam Harryt hátha tudja mi a baj,de nem veszi fel a telóját
2015. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát nem csodálom, biztos nagyon elfoglalt lehet:/
2015. szept. 1. 17:49
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Most komolyan ember ekkora dilinyóságot. Ez csak egy film volt. És ne higyjél a válaszolóknak, mert csak kihasználják a tudatlanságodat. Hülyéskednek veled!


Ha akarod én elintézhetem a levelet, csak 1 galleon akciósan, a bagoly másnapra kiszállítja!

2015. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
XDD Bevallom, első pár sorodat olvasva ostoba muglinak néztelek:D Egy galleonért nekem bőven megéri, csak az a baj, hogy először át kéne valahogy váltanom a mugli pénzemet:/
2015. szept. 1. 18:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz utalni nekem mugli pénzt is, de tutira várnod kell most a vonatra, mert tök sok menekült került Roxfortba is, és idén egyel kevesebbszer járnak a vonatok.
2015. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem szükséges, megoldom majd valahogy:p

Hát ezek a menekültek mindenhol ott vannak...nem baj, 5 évet vártam, egy kicsit még tudok várni:D

2015. szept. 1. 19:45
 7/14 anonim ***** válasza:

ÉN MEGKAPTAM!!!

Aztán kiderült, hogy kamu. :(

2015. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 egy naaagy fan ***** válasza:
100%
2015. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
77%
Még én sem kaptam meg, pedig egész nyáron vártam :(
2015. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én se kaptam, de a legjobb barátnőmmel - ő is Harry Potter-bolond - folyton ott járunk. :) Na persze, az én iskolám is tele van boszorkányokkal. Az igazi kis boszik egyedül csak egy osztálytársam és én vagyunk. Bár én majd szeretnék egy hasonló sulit indítani... Csak ott igazi boszik és mágusok és igazi barátok lennének. :) De ez csak egy álom. Érdekel?
2015. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!