Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van még itt olyan rajtam...

Van még itt olyan rajtam kívül aki nem kapta meg a roxforti levelét?

Figyelt kérdés

5 éve várok rá, de hiába:( Azt hiszem, elkeveredett valahol, de nem tudok szólni a Roxfort igazgatójának, mert nem tudom az iskola címét...

Van még valaki hasonló helyzetben?



2015. szept. 1. 17:29
1 2
 11/14 anonim válasza:

Én tizenegy évesen egész nyáron a postát lestem... Persze az is lehet, hogy Magyarországon csak varázslógimnázium van, vagy varázslóegyetem. Milyen jó lenne! :) Nem akarok mugli lenni. Az olyan uncsi! Több kedvem lenne baziliskusokkal birkózni, meg horckruxokat hajkurászni :9 Biztos jobb lehet, mint matekházit csinálni...

12/L

2015. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül a dologgal:(

#10-es ez izgalmasan hangzik, persze hogy érdekel:D

Én sem akarok unalmas mugli lenni, szivesebben nézek szembe Voldemorttal mint egy matek dogával:/

2015. szept. 2. 19:19
 13/14 anonim válasza:
McGalagony már tavaly, és most is elkeverte a levelemet...
2015. szept. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez csak azért van, mert nincs magyar iskola? Nem feltételezik, hogy egy 11 éves tud eléggé bármilyen nyelven eléggé ahhoz, hogy tanuljon, így inkább nem kapunk levelet?
2015. szept. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!