Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtok írni vicces történeteke...

Tudtok írni vicces történeteket, amik iskolában történtek meg veletek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
15 éve voltam gimnazista, volt egy elmebeteg tesitanár, aki k-rvára pikkelt a dohányosokra, és az volt élete küldetése, hogy a suliban cigizőket lebuktassa. Na hát megyek be a wc-be, benyitok egy fülkébe, ez a világtalan f-szkalap meg ot guggol a retyó tetején (nehogy meglássuk a lábát az ajtó alatt). Gecc ot sz-rtambe a röhögéstől.
2015. szept. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mentem a tornaterembe es az oltozobol jott ki a tanar, utana meg egy tanarno eleg csapzott hajjal es ruhaval. Ket hettel kesobb egy parkban lattam oket csokolozni es mikor mellettuk hajtottam el bringaval "Szep napot!" koszonesre ugy felugrottak mint akit kilottek xD
2015. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik haverom felment elintézni valamit a tanáriba, én meg meguntam a várakozást gondoltam felmegyek én is. Kopogok, belépek az ajtón:

"Haladjunk má', Bali"


A haver már nem volt ott, viszont egy Balázs nevű angoltanár igen. :D

2015. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Magyarórán az eléggé szigorú magyar tanárom,megparancsolta hogy néma csöndbe olvassuk.Két percre rá hangos fingás hangja szállt felénk a tanári asztal felől...
2015. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Á,ezt muszáj belinkeljem :'D

nem velem történtek és nem csak sulis sztorik,de szakadtam rajtuk xd https://www.youtube.com/watch?v=8AMkNJgGibg

...mi a megfejtés?

a megfejtés gyök 2...

...magyaróra volt,rohadjak meg magyaróra volt xdd

.

ezek viszont sulisak : https://www.youtube.com/watch?v=eLxNgs2-GSw :D

2015. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj sok volt.

8.-ban voltunk, utolsó évnek az utolsó hete, de szép is volt az a pár nap, soha nem felejtem el.

Történelem órán voltunk, a tanár kiment a ballagásra kornyítani, 40 percet bent ültünk tanár nélkül, mindenki visongott, röhögött, a fiúk(5 fiú volt, de túl tettek 10-en is) leszaggatták a függönyt. Mi lányo a táblára firkáltunk mindnet, az egyik csajt egy nagy péniszt rajzolt rá konkrétan.

Erre hirtelen benyit a tanár, ránéz a táblára, nem szól semmit, ránéz az ablakra, azt mondja "Fiúk, ti szedtétek le a függönyt? -Dehogy tanárnő, úgy volt, eskü! -Nem úgy volt, rakjátok vissza, hol van?"

Erre kihúzták a padból, ott röhögtem egy órát ezen. xDD

De a péniszt a táblán nem vette észre.


Másik: Mentem be a sulis védőnőhöz, eü vizsgálatra, ilyeneket kérdezett a tanár.

Fogyasztok-e alkoholt, sportolok-e.

Jött egy másik kérdés "Meg kell kérdezzem....dohányzol?" Erre én nagy fáradt fejjel "igen" erre észbe kaptam 2 mp alatt "ja...nem, NEM, NEM" A védőnő is és anyámat nézett rám. xD


Általánosban voltunk. Néma csendben olvas mindenki, erre padtársam elkezd morogni, meg ilyen szörny hangokat kiadni, mert ő éhes.


Az első padban ült 2 csaj, elkezdtek hintázni a széen, erre feldőlt a pad, mert kicsi volt.

Kapásból mindenki röhögött.


Angolórán vagyunk, elveszi a tanár mindnekinek a telóját, hirtelen oszttársam telefonja magától megszólal "wiggle, wiggle, wiggle"(Snoop Dog)

Erre kimegy. "Ja, ez csak a zenelejátszó"


Életünk utolsó általános iskolás fizikai óráján voltunk. Tanárnő "Na akkor az év utolsó felelője Levente" Levente kimegy "Tanárnő, nem tanultam semmit, de itt egy tabló, remélem ezt egy feleletnek tekinti"


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Bolond osztályom volt, és most is az van :D

2015. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Egyszer meguntuk a kovalens kötést, és a kémiatanárt megöltük. A hulláját elrejtettük a tesiszertárban, és amikor az igazgató meg a magyartanárnő beszöktek titokban smárolni, akkor rájuk dőlt, és a nő az undortól rosszzul lett és véletlenül lehányta az igazgatót.


Mondjuk ez nem történt meg, de vicces történet szerintem. (Vagy csak nekem van fura humorérzékem.).

2015. okt. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk minden fizika röhejes volt.


A kedves Tanár Úr minden fizikai törvényt prezentált a táblatörlő szivacs és a kréta segítségével.


Az diákok körében Joker volt a neve.

2015. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer teledobáltuk az osztályban a plafont ilyen kétszínű, piros-fekete kapszulákkal. Csak benyálazod, feldobod, és oda ragad.A magyartanárnő azt hitte bogarak, és elkezdett sikoltozni amikor meglátta.
2015. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
:D
2017. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!