Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A japán ennyire fingós nép?

A japán ennyire fingós nép?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furcsa kérdés, de valahogy ez a benyomásom. Sok tv műsorukat láttam már és majdnem mindegyikben megtörténik a dolog. Sőt, némelyik kifejezetten erről szól. Vagyis ki tudja tovább visszatartani, miközben provokáló testhelyzetekben vannak. Az már csak hab a tortán, hogy régi tekercseken is ilyen témájú rajzokat találtak. Nagyon durva fingcsatákat. Ha jól tudom, akkor a szagelnyelő takarót (vagy esetleg lepedőt), illetve alsónemüt is ők találták fel. Nyílván volt rá igény.
2015. okt. 25. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az hogy fingósak, de náluk ez egy természetes dolog, tehát ha mondjuk utcán eleresztesz egyet senki sem fog rád megvetően nézni, mert úgy gondolják ez természetes.
2015. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz kik találták fel a pukipárnát?
2015. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
70%

Ne hidd, hogy a hétköznapi életben olyan szabadosak, mint amit az ilyen tévéműsorok sugallnak.

A japán nyilvános vécékben azért szól zene, hogy még a pisacsurgás hangját is elnyomja.


Persze a férfiak jóval többet megengedhetnek maguknak, mint a nők.

Meg az ehhez kötődő gátlások is mások.

Például ha valaki nagyközönség előtt kifújja az orrát zsebkendőbe, az gusztustalannak számít, de a folyamatos durva szipogás meg nem.

2015. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Más kultúra, más szokások.

Pl simán kicsapják az utcán a turhát és ezt teljesen rendben lévőnek tartják. De az baromi gusztustalan nekik, hogy mi egy darab papírba becsomagoljuk és a zsebünkben magunkkal cipeljük. Végül is, valahol érthető... Szóval attól függ ki mit szokott meg, mi a természetes.

Párszor voltam Japánban. Nyilvános hangos fingadozást én nem tapasztaltam.

2021. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!