Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tetovált apukák, anyukák!...

Tetovált apukák, anyukák! Hogyan reagáltok, ha a kisgyereketek firkál magára?

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván te vagy ti vagytok a példakép a gyermeknek.Van tetoválásod és ő is szeretne olyat.Próbáld eltakarni, ruhával.És elmagyarázni,megmutatni hogy a papírra kell írni, okos gyermek ezt megérti.Tudom milyen kellemetlen ez.Az én gyermekem filctollal kiszinezte a szőnyegen a virágot.A bútorokat is megrajzolta.De rájöttem, hogy anyós pajtás itt járt és ő mutatta meg neki, hogy mit csináljon.Eltiltottam a filctoll használatát, kiabáltam .Még néhányszor megcsinálta, de azután elmagyaráztam, hogy kérjen papírt arra szabad és csakis arra firkálhat.Egyszercsak abbahagyta a rosszalkodást.
2015. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok tetoválva. :-) A Facebookon láttam egy képet egy rockzenekar énekeséről, ahogy fogja a pár hónapos kislányát. Amiről eszembe jutott az unokahúgom, akit kétéves korában egyszer egyedül hagytak egy golyóstollal, és öt perc múlva térdtől hasig, meg könyékig mindkét karja tele volt csigabigával. :-) Az unokahúgomnak még meg lehetett magyarázni utána, hogy ilyet nem csinálunk, és szó nélkül tűrte, hogy beviszik a kádba és lesúrolják... De elgondolkodtam, hogy az énekes apuka vajon hogyan reagál majd, a a lánya kicsit nagyobb lesz, és ugyanígy egyedül marad egy golyóstollal... :-) Mert az ő gyereke akkor joggal mondhatja, hogy apu karja is össze van firkálva. Kíváncsi lettem volna, hogy aki hasonló cipőben jár, az hogyan oldja meg az ilyen helyzetet.
2015. dec. 6. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Lemosom :-D
2015. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!