Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A fosszíliákat a Sátán tette...

A fosszíliákat a Sátán tette a földbe, hogy megtévessze az embereket, vagy Isten, hogy próbára tegye az emberek hitét?

Figyelt kérdés
Szerintem Harry Potter varázsolta oda, aztán jókat nevet a megtévedt muglikon...
2016. jan. 9. 00:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kizárásos alapon csakis a sátán lehetett. Isten nem a fosszíliákkal teszi próbára az emberek hitét, hanem a többi ember hülye kérdéseivel. :)
2016. jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagy mókamester ez a Sátán. :D
2016. jan. 9. 00:22
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

micsoda frappáns fricska azoknak az embereknek az orra alá akik bizony élet halál urai manapság Európában, ezért nagy hőstett és bátorság még egy ilyen visszafogott hangnemben előadott és alaposan indokolt de mégis élesen megfogalmazott kritika megírása is


de mielőtt őrjöngeni kezdenének az olvasók fel szeretném hívni a figyelmet a kérdező nyilvánvaló nyitottságára, hiszen ha a kérdés kritikai éle valóban érezhető is, hát nem világos, hogy ő valójában egy kérdést tesz fel, álláspontját pedig alaposan indokolja, és nem egyszerűen csak kötekedik, hogy aztán naphosszat arra gondolvam aszturbáljon ,hogy mekkorát szólt be?

2016. jan. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

... ja, meg a hülye válaszokkal is!

1. voltam. :D

2016. jan. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
a Szentlélek rakta oda!
2016. jan. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Miért is helyezték át a kérdésemet a valláskritikából, ide?


Úgy látszik, a vallásosok nem bírják a humorral fűszerezett valláskritikát. :D

2016. jan. 9. 10:27
 7/17 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Valláshoz ugyan nem sok köze van a kérdésnek, de humorhoz sincs több. Szerintem simán mehetett volna a devnullba.
2016. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

így van ez a kérdés nem valláskritika, és még csak nem si vicces, egyszerűen egy "ostoba vagyok de ki*aszottul" felirat a kérdező homlokára


ateistaként elhatárolódom

2016. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

”így van ez a kérdés nem valláskritika, és még csak nem si vicces, egyszerűen egy "ostoba vagyok de ki*aszottul" felirat a kérdező homlokára


ateistaként elhatárolódom”


-->Ez a kérdés nagyon is valláskritika, hiszen tudomásom szerint a klasszikus fundamentalista vallásos maszlag az evolúcióval - meg mással szemben - az, hogy vagy Isten teszi próbára az ember hitét, vagy a Sátán vezet félre.


Az "ostoba vagyok de ki*aszottul" felirat meg a te homlokodra mehet, felőled aztán még a kreacionizmust is bevezethetnék az iskolába, hogy kimossák az emberek agyát.


Légyszíves, ne hívd magad ateistának, mert te inkább jobban tűnsz egy fundi szimpatizánsnak. Rendkívül buta, konzervatív, már-már a vallásosok mentalitását súroló egyén lehetsz, aki az ateizmus neve alatt akar érvényesülni, noha fogalma sincs arról, hogy mi az. Nevettséges vagy.

2016. jan. 9. 15:35
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, a heripotteres kiegészítéseddel egyértelművé tetted, hogy a kérdés vicc, komolytalan.


Ezek után valakiről, aki ezt állítja kijelenteni, hogy keresztény féltékenységében nevet ki, hááát... érdekes.

2016. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!