Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hasznalt mar valakinek ez az...

Hasznalt mar valakinek ez az uj modszer? Koszonom a valaszokat.

Figyelt kérdés
Csá, holnaptol uj fogyokuraba kezdek, aminek a lenyegeaz, hogy csak annyit eszek amennyit mozgok. Ezt ugy kell erteni, hogy magas cukortartalmu eteleket pl csak ket percig eszek mert elotte futottam ket percet. Alacsony cukortartalmu eteleknel pedig nem idore van felosztva, hanem mennyisegre, pl eszek ket szelet kenyeret mert setaltam 20 metert. Elhataroztam, hogy holnap elkezdem, de nem tudom, hogy emelle kell-e edzeni vagy sem. Valamint, nektek mukodott mar ez? Hany nap utan megy le rolam 12-13 kilo? Azt olvastam, hogy hetente 5 kilo is lecsuszhat, viszont nem szabad a kurat 4 honapnal tovabb hasznalni. Mit gondoltok?
2016. febr. 9. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Linkeld már be hol olvastad ezt a baromságot, könyörgöm neked. :D

Sajnálom, hogy bunkó vagyok, de ez akkora hülyeség, hogy üvölt.

Az addig oké, hogy annyit eszel amennyit ledolgozol, de azt nem így kell számolni, hogy két percet eszed a csokit, előtte meg futsz két percet.

Az, hogy hetente 5 kiló lemegy? Hülyéskedsz? Max akkor ha kitesznek az esőerdőbe étlen-szomjan.


A kalóriákat kell számolnod.

100 kcal zöldséget megeszel, akkor annyit kell tornáznod, mozognod, ami 100 kcal-nak megfelelő.


Pl, ülő életmódot folytatsz, ami azt jelenti, hogy tanulsz a suliban, vagy irodában dolgozol. Tehát napi 8 órát ülsz. Akkor a szervezeted teszem azt 2000 kcal éget alapjáraton. Tehát 2000-nél többet nem ehetsz, akkor beindul a fogyás. Hogy mennyire gyors, hatékony a fogyásod, azt a kcal bevitellel szabályozhatod.

2016. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erdekelsz
2016. febr. 9. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van az elsőnek
2016. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát bzmeg biztos lefogysz ha 20menként bedobsz 2 szelet kenyeret, meg 2 perc futás után kanalazod magadba a cukrot. Ha ezzel a módszerrel nem megy le heti 5 kiló, akkor semmivel. Természetesen edzeni emellé nem kell. Nekem működött, csak én szigorúbb voltam magamhoz, 20 helyett 25 métert sétáltam mielőtt megettem 2 szelet kenyeret. 25 kilót fogytam 1 hónap alatt. Csak elég költséges diéta, mert lépésszámlálóval mértem a sétát és mivel 1 átlag napon 7-8 km-t sétálok nnapközbe, ezért ugye a szabály szerint kb 8-9 kiló kenyér fogyott naponta. Sok sikert.
2016. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
A módszer nem rossz, csak hibás a viszonyításod. Ha 1 kg búzának elegendő területet beszántasz, vetsz, locsolsz, lekaszálsz, lisztet őrölsz belőle és megsütöd a kiló kenyeret, na ennyi mozgáshoz ha csak azt az 1 kg kenyeret eszed meg, tutira fogyni fogsz.
2016. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!