Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Wennable Gateway - Kezdő...

Wennable Gateway - Kezdő hackerek számára a legjobb befektetés, vagy mégsem? XDXDXD

Figyelt kérdés

[link]


Wennable Gateway Advanced! Amivel bárki hacker-é válhat! :D


A termék élvezetéhez előny, ha:

-Nem tudod milyen fejlett volt a számítástechnika a 40-es években

-Bármit elhiszel, amit mondanak neked

-Csak akkor jössz rá a termékkel kapcsolatban egy fontos kulcsigazságra, amikor már vettél egy C64-et XDXD

-Nem gyanús, hogy egy ilyen menő termékről nincs többmillió oldal a neten


2010. ápr. 1. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A WGA komoly. Nem vicc. Van egy haverom, aki hacker, és nélkülözhetetlennek tartja. A nem túl szigorú titkosítású helyekre mind bejut vele.
2010. júl. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a 10 éves "húdemenővagyok" "többet tudok mint a profik" szintű gyerekeknek találták ki. Azoknak, akik azt hiszik, hogy valamit feltörni olyan egyszerű. Az hiszi csak el, aki tanulás nélkül akar nagy dolgokat elérni. Én amikor először olvastam, gyanús volt, de csak a felénél jöttem rá, mekkora baromság. Fél évnyi tanulás után már az első oldalon nevetek :D
2010. aug. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az komoly, én is akarok elektromos hálózaton keresztül hackelni!!! "a VGA egy hackerek által kifejlesztett eszköz) Az komoly. Meg: "Amikor bekapcsoltam a mikrosütőnket(amiben persze nem bot egyszerű mikroprocesszorok vannak csak, amik semmilyen jelet nem értelmeznek, sőt oprendszer sincs rajtuk.) Azért ez megnevettetett, esküszöm most azonnal veszek kettőt is. Meg mellé egy routert, mert azzal teljesen láthatatlanná válik a C64 em amikor rákötöm a netre.(hahaahahah)
2011. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A WGA létezik és működik is, nekem is van itthon, szinte bárhová be tudok vele törni, pont emiatt próbálják nevetségessé tenni, és elterjeszteni, hogy csak szórakozó informatikusok találták ki a noobok hülyítésére. Privátban lehet tőlem rendelni.
2012. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!