Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a legjobb befektetés?

Melyik a legjobb befektetés?

Figyelt kérdés

Volna legalább 500 000 Ft amit arra szeretnék felhasználni, hogy biztonsági tartalékot képezzek magamnak.

Tudtok, olyan befektetést, ami hogyha nem takarítok meg semmit (de nem is csökkentek), akkor tisztességes kamatot ad, a tőke nincs veszélyben, de ha szükséges ki is vehetem a tőkém?


2011. ápr. 7. 14:56
 1/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Axa Bankszámla, 5,25% lekötetlenül, napi kamatszámítással.
2011. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
és emellett ingyenes számlavezetés és nincs bankkártya éves díj sem.
2011. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez nem rossz, ha már van náluk számlád:


[link]

2011. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Amit én ajánlok az havonta 3-5 százalék nettó hozam, vagyis évi 40 százalék feletti. Mindezt lekötés nélkül. Elérhetőségem a honlapomon (www.tarara.hu), ahol a telefonszámom is megtalálható. Szívesen elküldöm a saját számlám alakulását. A múlt havi hozamom több mint 6,8 százalék volt.
2011. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ez érdekelne engem, mert valami nem lehet biztonságos és egy úttal magas hozamú egyszerre, ez szimpla fizikai képtelenség. Várom a csodát.
2011. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy remek ötletem. Csak ma 14 ezret kerestem vele. Tegnap betettem 40 ezret EUR/HUF turbo long certifikátba. Az elmúlt pár napban éves mélyponton volt az EUR/HUF árfolyam, tegnap tér magához, gondoltam, innen már csak emelkedhet. És bejött. Ma betettem még 40-et. Ha holnap is emelkedik kb. 1,5 forintot az árfolyam, akkor holnap még 28 ezret keresek...szép kis "prémium" lesz a minimálbéres fizetésem mellé :)
2011. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet tudok segíteni. emailban kérem jelentkezzen.
2011. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!