Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a legjobb befektetés? Van...

Mi a legjobb befektetés? Van 5 millió forintom amit beszeretnék fektetni de sajnos nem igazán van ötletem hogy mi lehet az ami biztosan jó befektetés kockázatok nélkül, mondanátok párat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kockäzat nelkül nincs haszon. Ha paräs vagy, akkor benkbe beteszed es hoz evi 5-6%-ot.
2011. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*bankba
2011. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nekem lenne, én mindenképp valamilyen ételekkel kapcsolatos vállalkozásba fektetném (étterem, cukrászda, akár Fornetti, stb.), mert az emberek ENNI mindig fognak, csak egy kis találékonyság kell, és jó befektetés lehet belőle. Persze kockázat mindig van, anélkül nem megy. Persze lehet bankba tenni, de az sem teljesen kockázatmentes. És ha már bank, akkor egy jó kis svájci bankszámlát javasolnék :)
2011. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gondold át, hogy mihez értesz és csak olyan esetben fektess be "bármibe", ha tudod, hogy mit csinálsz.


Mihez értesz?

2011. dec. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!