Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a legjobb befektetes?

Mi a legjobb befektetes?

Figyelt kérdés
Van xmillio forintom,mit kezdjek vele hogy megsokszorozzam? Van vmi lehetoseg hogy megduplazzam a penzem?
2009. jan. 20. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván több lehetőség is van, ki mit ismer már... Én spec az ingatlanokra esküszöm a következő módon:

Egy ára alatti ház megvétele (akár vályog is lehet) sok melléképülettel téglából. Ezek elbontása után, az anyagokat is felhasználva, ház bővítése, alapszintű felújítása. Vigyáznék, hogy az EZEK UTÁNI eladási ár ne haladja meg a 8 milliót- ha kell, inkább ketté vágnám,a házat és osztatlan közös telkes sorházként árulnám. Ha jó helyen van az így felújított ingatlanod, akkor a szocpolosok is meg tudják venni, valamint mindazok, akik panelből menekülnek ki a rezsiköltségek miatt...

Csináltam- bevált, most is ezt tenném, ha akár csak 4-5 milliónyi tőkém lenne épp.:S

2009. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én forexezek. Havi legalább 10% ugrik.
2009. jan. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, és még annyit azért hozzátennék:

Jó helyre kell tenni, mert meggondolatlanul sokat lehet ám veszíteni is. Pl. szakértőre kell bízni a pénzt, nem magunknak kell kereskedni.

2009. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Attól függ mit jelent az x millió. Ha tudsz valóban a legjobb befektetés az ingatlan, lehetőleg kisértékű frekventált helyen jó adottságokkal, lévén erre van igény.

Értem ez alatt akár, egy jó helyen lévő négyemeletes lakótelepi lakás Budapesten pl. Ez bármikor könnyen eladható, az értéke pedig nő. Viszont most viszonylag olcsón hozzájuthatsz mert borzasztó nagy a kínálati piac a válság miatt, de annak vége lesz előbb utóbb és mivel tény hogy a gazdaság működésében ez periódusos, nem is várható egy újabb válság évtizedekig.

A forex jó dolog, kockázatos és érteni kell hozzá, mint minden nagyhozamú befektetésen nagyot nyerhetsz és bukhatsz. A legnagyobb hiba, amit sokan elkövetnek, és oda kell figylej rá, hogy ne egy befektetésbe tedd az összes pénzed. Diverzifikált portfóliót alakíts ki, ha bármi bedől vagy nem jól sül el, a többi befektetés visszahozza amit buksz. (most rossz esetből indulunk ki de minden hasznot hozó befektetés kockázata). Ha kockázatot nem akarsz vállalni, bár azt írtad akarsz, de azért megemlítem: a legjobb kockázatmentes befektetés ami értékőrző, az a befektetési arany. Bármit csinálsz a lényeg, ha öt vagy ötven milliód van, ne egy dologba tedd bele. Üdv

2011. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!