Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Érdemes cigánnyal járni?

Érdemes cigánnyal járni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki a sulimba jár, 15 éves, és évfolyam társak vagyunk.

Nem rég költöztek ide, Szegedre.

Szóval akkor rátérek a lényegre..

Pénteken, most, elkezdtünk hülyülni a barátnőimmel, és felelsz-vagy mereztünk.

Nekem az volt a feladatom, hogy menjek oda egy fiúhoz( aki nem rég költözött ide)

És hogy smároljam le..

Persze nekem ez nem volt nagy gond, hisz én amolyan "bevállalós" csaj vagyok! :D Ám, miután oda mentem hozzá, és lesmároltam a suli udvárában mindenki elött, ő délután ( haza engedéskor) megfogta a vállamat, és megkérdezte, hogy ez most mi volt, ami a suliban történt.

És akkor kérdezte, hogy járnék - e vele meg ilyenek!!!:/ de anyám mondjuk nem szereti a romákat, sőt ... kimondottan GYŰLÖLI őket..

De ettöl függetlenűl én nem vagyok rasszista! :(

Az igazi bajom az, hogy nem t.om mit tegyek, mert ha anya ezt megtudja, kinyír!!! :( ezt már régebben is tudatta velem,

Hogyha merek cigánnyal szóba álni akkor kitagad a családból!!! :(

Kérlek segítsetek! :(

Yeahh, és a leoltó válaszoktól pedig kíméljetek, mert amúgy is stresszes vagyok! :(bocs a helyesírási hibákért. Telón vok



#Bizatlan
2016. ápr. 24. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyha merek cigánnyal szóba álni akkor kitagad a családból!!!"


Ezzel el is dőlt a kérdés.

2016. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Járj csak vele nyugodtan!Ilyen stílussal nem is kellesz majd másnak!
2016. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem is olyan rossz. Kaphattál volna keményebb feladatot. Ha ki kellett volna nyalni a s...ét , te meg teszed ? Te egy bevállalós csaj vagy. Gyönyörű. !!!
2016. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Abban, hogy járj-e vele, nem igazán tudok segíteni. De azért figyelj... bevállalós vagy? Már bocsánat, de ilyet nem csinál egy olyan ember, aki civilizált! Mi az, hogy odamész valakihez, és megcsókolod? Ez ocsmány dolog cigány, magyar felé! Álljunk le az ilyenekkel!
2016. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elgondolkodom még ezen :)
2016. ápr. 24. 21:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg a családját (2-3 generációig).

Ha bármi gond lesz, velük kerülsz majd szembe.

2016. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A családját még nem ismerem, egyszer az anyját láttam, mikor beiratta a fiút.
2016. ápr. 24. 23:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Há' babám, elébb írtad, hogy bevállalós vagyol. Durr bele hát, ha már megcsókó'tad, járjá' vele bátran. Csak aztán maradj is véle, mer' ha kenyéret törsz felette, félő, hogy a családja igencsak rád ripakodik. Viszont édösanyád elöül el kellene titkolni valahogyan eztet.
2016. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. Amúgy, ma beszéltem a sráccal, és elmondtam neki mindent pontról-pontra,hogy hàt anyám nem kedveli őket, és hát csak az én érdekemben lemondta a "járást" :)
2016. ápr. 25. 18:32
 10/11 anonim válasza:
100%
Hat az a kemeny h elmondtad neki mit gondol róla az anyósjelölt. VISÍTOK!!!!! EZ MAAAJDNEM SZERELEM VOOOLT ES MAJDNEM IGAZI VÁÁGY.... istenem..
2017. júl. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!