Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Érdemes cigánnyal járni?

Érdemes cigánnyal járni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki a sulimba jár, 15 éves, és évfolyam társak vagyunk.

Nem rég költöztek ide, Szegedre.

Szóval akkor rátérek a lényegre..

Pénteken, most, elkezdtünk hülyülni a barátnőimmel, és felelsz-vagy mereztünk.

Nekem az volt a feladatom, hogy menjek oda egy fiúhoz( aki nem rég költözött ide)

És hogy smároljam le..

Persze nekem ez nem volt nagy gond, hisz én amolyan "bevállalós" csaj vagyok! :D Ám, miután oda mentem hozzá, és lesmároltam a suli udvárában mindenki elött, ő délután ( haza engedéskor) megfogta a vállamat, és megkérdezte, hogy ez most mi volt, ami a suliban történt.

És akkor kérdezte, hogy járnék - e vele meg ilyenek!!!:/ de anyám mondjuk nem szereti a romákat, sőt ... kimondottan GYŰLÖLI őket..

De ettöl függetlenűl én nem vagyok rasszista! :(

Az igazi bajom az, hogy nem t.om mit tegyek, mert ha anya ezt megtudja, kinyír!!! :( ezt már régebben is tudatta velem,

Hogyha merek cigánnyal szóba álni akkor kitagad a családból!!! :(

Kérlek segítsetek! :(

Yeahh, és a leoltó válaszoktól pedig kíméljetek, mert amúgy is stresszes vagyok! :(bocs a helyesírási hibákért. Telón vok



#Bizatlan
2016. ápr. 24. 20:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szerintem ez így még mindig "okésabb" megoldás volt,minthogy inkább kerülgettem volna.. :D
2017. júl. 21. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!