Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta divat cigánnyal járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta divat cigánnyal járni?

Figyelt kérdés
Kérdésemet főleg nőnemű polgártársaimhoz intézném.

2012. jún. 2. 19:36
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
12%
Nem hiszem, hogy divat, de én pl. szeretem a cigányokat.
2012. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
81%
fúúj.. még a gondolatától is rosszul vok, el se tudnám magam képzelni
2012. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
Nálam nem divat.
2012. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
77%
Nem divat én sose értettem miért választanak néha szép csajok is cigány pasikat talán van bennük valami rossz fiu ami érthetö hisz a vérükben van de én akkor is hát pfuj nem kéne egyik sem 18L
2012. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
32%

Ez szerintem sem divat kérdése.

Inkább csak sok cigány zárkózik fel, miközben egyre kevesebb a rasszista ember.

2012. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%
az összes pénzért se járnék cigánnyal. mindegyik maradjon a saját fajánál
2012. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
77%

Első:

Majd kíváncsi leszek, hogy szeretni fogod-e, ha elfognak, megerőszakolnak, elkábítanak, aztán megint, utána kirabolnak, belesz@rnak a szádba, és megölnek.


Mert ezek ilyenek. Úgy szeresd! ;) Eleinte úgy írtam, hogy "remélem" de ez azért mégis csak durva.


Kérdésedre válaszolva: az ilyen szajhák csak az aljanépnek kellenek. Ennyi.

2012. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
66%

Biztos hogy cigány az a cigány? Sajnos nekem is barna bőröm van pedig semmi közöm a cigányokhoz, mégis annak csúfolnak.

Különben tényleg egyre több lány választja azt az életformát, hát én azt mondom egészségére, lehet hogy ő sem különb tőlük csak a bőrszínében.

2012. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
88%
Van 1 ismerősöm... Gyönyörű fehér lány, eredeti szőke hajjal, kék szemekkel..meg egy kigyúrt cigány csávóval... Nekem semmi bajom nincs velük, ha szeretik egymást.. Én nem tudnák még érzékien hozzá érni sem, nemhogy csókolozni meg együtt élni...
2012. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
91%

Én is ezt tapasztalom, csak nézek, amikor teljese hófehér láynok járnak cigánnyal, négerrel.


Amúgy főleg a négerek a menők mostanság, a cigányokat csak mostanság kezdtem észrevenni, hogy jönnek felfelé a magyar lányoknál.



Szomorú, hogy manapság már szégyen tisztességes, hűséges, kedves magyar fiúnak lenni.

2012. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!