Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen ciki storyaitok voltak?...

Milyen ciki storyaitok voltak? Lehetőleg olyat írjatok, ami veletek történt

Figyelt kérdés

Mondok én is párat :)

1. Barátnőimmel megyünk a mekibe, rendeltünk 3 HappyMeal t. Jo odavisszuk az asztalhoz, pakolunk le a talcarol, h inkabb elvisszuk.Szedtem le a kolat, de a baratnom csak tolta a masik talcat, erre leloki a kolat. Annyira rohogtunk, h valahogy a krumplit is magunkra boritottuk, igy ott fetrengtunk a kola tocsa kozepen, beboritva sultkrumplival... Cseppet sem volt ciki... Kitiltottak minket a mekibol

2. Ez ma tortent:

Tesi ora, rohadt meleg volt kint, nekem kicsit finganom kellett. Tesi tanar kitalalta, h menjunk le alkartamaszba es a tobbieknek meg at kellett ugrania minket. Ok en kovetkeztem. Minden egyes ugrasnal fingtam egy kicsit,de viszonylag hangosat... Nem tudom, meghallottak e.

Majd ha eszembe jut irok meg, varom a ti valaszaitokat is :D



2016. máj. 26. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát,tudom ez bem annyira ciki, de nemrég zsebszövegeztünk a dráma csoporttal (mint a beugróban), es mi írtuk a szövegeket, amiket majd ki kell huzni. Egyik fiú o.tarsunk akkor ment ki a teremből, az egyik barátnőm meg mondja, h ,,Xy (a srác) olyan cuki". Oké, kifogytam az ötletekből, leirtam azt a mondatot, majd röhögünk ha pl pont o húzza ki. Uccsó jelenet, én meg a barátnőm játszunk benne, kihúzom a papirt a zsebemből. ,,Xy olyan cuki." Ebben csak az volt a ciki, h a srac mar visszajött a terembe es a tobbiek megkertek h nezze mar vegig. Raadasul ha hangosan felolvasom meg nem is foghatom arra, h én csak felolvastam, nem is én irtam. Szóval kb fel perc utan vörös fejjel kinyogtem h a kiskutyak annyira cukik.
2016. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

/nem velem történt/

Nyaralás

Egy srác kiment vécézni , de csak toytoy volt na ez reggel 6kor volt , és szarnia kellett . Végzett , de a WC papírt beleejtette a wc-be. 30percig kiabált . Amikor félig felhúzott gatyával jön ki az udvarra , arra Jön egy csapat lány közötte a kiszemeltje , és röhögnek rajta. Nagy nehéz bemegy a házba és előveszi az új WC papírt .

2016. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez igen koszi,jot nevettem 😂😂
2016. máj. 31. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!