Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonból max. Mennyit lehet...

Simsonból max. Mennyit lehet kihozni?

Figyelt kérdés

Hát akkor kezdem.. Megláttam a neten egy oldalt ahol egy ful tuning 19le!! simson volt na ugy döntöttem vegyek egyet az R6 mellé egy full gyárit 1989 est vettem 4563km el nagyon szép 85.000ft legjobb! állapotba na ha a gyári 12es karbi helyett a lehető legnagyobbat tenném rá 44! és 80 as 5felömlős henger nagyon nagy felömlőkkel membránt powert tervezett rezót bele sportlégszurő tirisztoros gyújtás 5. sebesség könnyitett tuning főtengej6csapágy6dugó na mindenből a legjobb el lehetne érni a 32le? (HELYESI

ÍRÁSÉRT BOCSI SOKAT ÍRTAM , GYORSAN.) na? 32le?de gyári blokkal! csak mindenből a legjobbat bele hallotam olyan simsont a 19le 140km6h ment!! uhh



2013. jan. 26. 02:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos gyors lenne... egy darabíg, de a gyári lánc, főtengely, kuplung nem bírná, hiszen 70-es hengerrel sem nehéz olyan sebességet menni, hogy tönkremenjen valami. Meg aztán a dobfékeket sem 150 km/h sebességre tervezték, nem bírná megfogni a motort, talán a vázat is meg kellene erősíteni... meg a kerekek küllőit is vékonynak tartom ehez a tempóhoz... Ha ezt mind megcsinálod, meg amit te is leírtál, alig marad eredeti alkatrész benne, szinte épített motorod lenne.
2013. jan. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Motorozni akarsz,vagy állandóan szerelni?Én is annó sokat szereltem,tuningoltam..Egy idő után meguntam,kidobtam belőle a komplett blokkot,és beépítettem egy etz250-es blokkot.Na azt lehetett küldeni,nem féltem vele elmenni motorozni,mert tudtam hogy a blokk bírja.kb 1.5 évig hajkurásztam,utána letettem a nagy ,,A''jogsit.Ha gyári a simson blokk,nem barmolta még senki,úgy nagyon sokat kibír!!!!
2013. jan. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kgpassat ***** válasza:

Először is, a gyári karbi 16-os, nem 12-es.

Másodszor, az igényes tuninggal nincs baj, hiába is terjed itt az oldalon, hogy csak üzemórás...

2013. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Pedig űzemórás....(szerelő a szakmám)

Minnél jobban hergelsz egy blokkot(le)egyenes arányban van az élettartamára.Volt egy 2.8literes v6 autónk nem volt csak 160 le,de azt tudta még 20éveskorában is 450.000km után.Nézz meg egy új 1.2literes 120lovas turbós motort,szerinted mennyit fog bírni?2-3-4év?utána generál

2013. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen zgy értettem mint irtam is mindent megerősítenék főtengely stb. de akkor nem lehet gyári blok 32le?
2013. jan. 26. 12:16
 6/9 kgpassat ***** válasza:

Akkor a klubban lévő 105-ös miért nem üzemórás?

Itt az a divat, hogy nehogy 60/4-et csináltass, mert alig érsz ki a kapun vele...

2013. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nézd csak barátom:D engem ez a videó motívál a mai napig a tuningban! :D


http://www.youtube.com/watch?v=i_U9-EBXV2o

2013. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha van rá pénzed a csillagos ég a határ, akkor is ha elpatkolsz e miatt
2013. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok...Persze simson 85ccm/13500ford...

És szerinted a videós képen,miért figyel a blokkon a kesztyű?Miért van a képen víz/vagy olajhűtő?

Szerinted ha,gyári a blokk felépítése(váltó,kuplung,fogaskerekek,főtengely,)hogy bírja el a 30le körüli teljesítményt?(6204,6203,6000,)csapágyakkal?le Hajhászás=üzemóra csökkenés...(szimó blokkot értve)Nekem alap fúrva,kb 60ccm(41,98 dugó+Yoko hajtókar,+4seb. 4 hónapot bírt..)Pizza futiként..Napi 70-100km (70km/ó)véggel..(2évig csináltam a futárkodást)

2013. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!