Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tegnap elvesztettem a kis...

Tegnap elvesztettem a kis kedvencemet. Láttátok?

Figyelt kérdés
2 méteres ,nagy,kövér,kék a színe,fején 3 csáp,hiányzik 1 lába.Fontos!Rajta múlik az univerzum sorsa!!!!!!!!!
2016. jún. 4. 07:58
 1/8 anonim válasza:

Gratulálok! Elsütötted életed poénját! Életed hátralévő részében már boldog lehetsz!


Jó Isten gyere le...

2016. jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy zablaagyar?? O.o (httyd vonatkozás)
2016. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem zablaagyar.A faja a túróstészta gerincűek gilisztásmacsakfölgikukac rendjébe tartozik.A neve áaySÉBFMNJHŰ-ÁayÍS_é.hnjmlkvbű-áayé.........
2016. jún. 4. 12:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem egy túros kukac?
2016. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem..de már közel jársz...
2016. jún. 4. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. jún. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ohh... Pedig már kezdtem örülni, hogy eltaláltam :( meglett azóta? Lucifer mennyire járt közel?
2016. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen meglett...köszönöm hogy kérdezted..Fellőtte magát az űrhajómmal a periódusos rendszerbe de a gollatikumai barátaim hazaküldték nekem.Most megmenekült az univerzum!!!!


UI:Igen,már majdnem közel járt lucifer barátod,,a kiskedvencem anyja volt túrósgiliszta fajú.

2016. jún. 6. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!