Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legkicibb dolog ami valaha...

A legkicibb dolog ami valaha történt veled?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 22. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Hazafelé utaztam Budapestről. Előtte kínait ettem és nagyon megrontottam vele a gyomrom, de én ezzel vonaton nem tudtam mit kezdeni. Úgy kb. leszállás előtt 10 percel már nem bírtam tovább, gondoltam eleresztek egy pukit, ami a tekintetekből olvasva hangosabb lett mint akartam (füllhallgató volt rajtam így nem tudom biztosra). Onnantól kezdve nem bírtam ránézni a kabinban ülőkre....
2013. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

elmentunk par baratommal tereplovaglasra es kb. feluton ereztem hogy pukiznom kell.gondoltam a szabadban vagyunk es itt lehet. Egymas utan lovagoltunk egy sorba.kicsit hangosra sikerult az a puki es ami meg ratesz egy lapattal hogy rogton utannam a lovam is pukizott egyet ami igy szinkronban eleg viccesre sikerult.

Nem kell mondanom hogy majd le estek a lorol a csajok es tema volt meg egy ideig :)

2013. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy magyar színésszel találkoztam nem is akárhol...és én nagyon keveset nézek tv-t, meg úgy a filmek sem érdekeltek igazán. Hát megkérdeztem tőle, hogy olyan ismerős. nem találkoztunk e már valahol..hát viccelődött, hogy a trloin? a buszon? stb és amikor látta hogy én nem viccből kérdeztem, akkor bemutatkozott...hát akkor legszívesebben elsüllyedtem volna az univerzum túl oldalára. Nevet nem mondok most.. :)
2013. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Jordániában 10 évvel ezelőtt bezabáltam valami "vérhas-salátát" rohadtul csikarta a belemet. Éjjel aztán úgy éreztem, hogy finganom kell, de sajnos szaftosabbra sikeredett a kelleténél. Reggel jött a "szobaúr" a szállodában takarítani. Mondom neki,hogy "please change the sheet" (kérlek cseréld ki a lepedőmet). A párom nem nagyon tud angolul (én is csak keveset), de ő a "sheet" "sít" szót úgy hallotta, hogy "shit" "sit" azaz SZAR. És fetrengett a röhögéstől, mert azt hitte, hogy azt magyarázom az arabnak, hogy beszartam az éjjel. Szóval dupla ciki. Be is szartam és még röhej is volt.
2013. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Háát... volt pár ciki dolog... pl. technikaórán hulladékokból kellett épületmakettet készíteni, én meg levettem az osztálytársam technikadobozának a tetejét és belenyírtam, mert azt hittem, az is újrahasznosítható dologként van kitéve... de nem haragudott az osztálytársam szerencsére :D

A másik meg az, hogy csináltuk a fizikaversenyes beküldendő lapot, és amikor ellenőriztük az eredményeket, kipipáltam, pedig az beadandó lap! XD

2013. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Céges buli, olyan részeg voltam, hogy beszartam.
2013. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Náthás voltam, és nagyon folyt az orrom, barátnőimmel meg röhögtünk mint az állat, már kezdtünk lenyugodni, amikor az egyik benyögött még valamit, amin hirtelen megint elröhögtem magam...na akkor kijött minden... égtem mint állat XDD
2013. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!