Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehetne elhitetni...

Hogyan lehetne elhitetni velük, hogy boszorkány vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon idegesítő buta család a kertszomszédunkban akik köztudottan félnek a boszorkányoktól, szellemektől. Ők mindig próbálnak keresztbe tenni nekünk. Én csak nemrég költöztem ide és nem ismernek csak látásból. Közvetlenül velük nem szoktunk beszélni mert nem vagyunk jó viszonyban, viszont többször látjuk vagy halljuk egymást a kertben. Szóval hogyan viselkedjek vagy miket beszéljek, hogy ténylegesen azt higgyék, hogy boszorkány vagyok? :D Az is jó ha úgy teszek mintha nem tudnám, hogy hallanak vagy látnak. Esetleg megrendezni egy szellemjárást... csak az bonyolultabb :D

Várom az értelmes ötleteket! :)


2016. jún. 19. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:

lol ez mi :DDDDD

Amúgy ilyen őrültekkel nem szórakoznék, mert ha tényleg beveszik akkor ki tudja mit csinálnak veled? Én azért parázom az ilyen hülyéktől :D


Amúgy nem tudom, gyújts egy kis tüzet este és kezdj el halandzsázni, mintha gerjesztenéd a tüzet. De ha levideóznak akkor az még nagyobb poén :DDD Mert akkor visszanyal a fagyi és akkor nem lennék a helyedben xD Netre felkerül, ajjaj :D

2016. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Szerezz be egy sámándobot, és püföld minden péntek éjjel, éjféltől hajnali háromig.

2. Szambázz alulöltözötten a kertben, és beszélgess a virágokkal.

3. Tegyél szert egy bagolyra, és tartsd jól látható helyen.

4. Járj hosszú, sötét szoknyákban, tollakkal a hajadban, nagy, felemás fülbevalókkal, füvekkel/ásványokkal/üvegcsékkel körülaggatva.

5. Tarts Nimbusz 2000-est a biciklitárolóban.

6. Szerezz egy fekete macsekot. Esetleg etesd a környék összes macskáját.

7. Ragassz apróhirdetéseket a kerítésre, amely szerint elveszett kedvenc patkányod, Pestis. A becsületes megtaláló ingyenes rontáslevételben részesül.

8. Száríts nagy csokor növényeket a tető alatt. Száríts állatokat a tető alatt.

9. Építs fel- és leszállópályát a háztetőre. Ha kérdezik, hogy miért, feleld, hogy a Gellért-hegyi találkozóhelyig nagy svungot kell venni. (Babonák szerint boszorkánysabbathok színhelye.)

10. Napfordulókon és napéjegyenlőségekkor rakj jókora tüzet a hátsó kertben, és táncolj körülötte pucéran, kelta dalokat gajdolva, és a fent említett sámándobot püfölve.

11. Ha találkozol velük, állj le csevegni, és kezdj el arról panaszkodni, hogy milyen szörnyű, hogy legutóbb is olyan kontár módon vetettek máglyára, hogy még csak egy valamirevaló füstmérgezést sem kaptál!

12. Írj védelmező jeleket a házad/házuk falára.

13. Amiből csak tudsz, csinálj tizenhármat. Péntek 13-án hívd át őket egy kis ünneplésre, teázásra, amelybe tettél ugyan egy kis csattanó maszlagot, de hát az ugye nem árt meg senkinek?


(humor-rovatos kérdésre ugyanolyan válasz. Meg ne csináld! :D)

2016. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:DDD

Szerintem ezeknek nincs is telefonjuk, legalábbis olyan amivel tudnának ilyet kezdeni, internet sincs. Ők egy putriban laknak. Az ember cigány, az asszony félig. Ezeken a tippeken jót nevettem amúgy, el is képzeltem magam :D

Egyébként a kérdést komolyan tettem fel, nem ebbe a kategóriába írtam eredetileg csak átrakták. De tényleg szeretnék valahogy rájuk ijeszteni mert akkor hátha kicsit visszavennének magukból. Sajnos már egyszerűen nem tudok rájuk mit kitalálni.

2016. jún. 20. 00:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy az elsőnek igaza lehet abban, hogy, ha nagyon beijednek, lehet, hogy Te húzod a rövidebbet - de ha megcsinálod, és beveszik, akkor nagyon-nagyon fogom sajnálni, hogy nem voltam ott (engem egy környékbeli óvoda gyerekei szoktak boszorkánynak tartani, mondjuk az öltözködésem valóban leírható a négyes ponttal. Vicces, amikor beijednek, ha elmegyek mellettük :D)

Amúgy, ha annyira elmaradottak, akkor lehet, hogy agresszívan lépnének föl ellened, mint ,,boszorkány" ellen, de próba szerencse. Tényleg csak egy kis stílusváltás, de talán a tűzrakós-növényszárítós verziót is fel tudod használni. Viszont, ha a környéken sok ilyen család él, akkor lehet, hogy megromolhat velük a kapcsolatod. Azonban, ha ez nem tart vissza, szerintem egész jó buli lehet, és tényleg sajnálom, hogy nem ilyen környezetben lakom :D

2016. jún. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én örülök hogy nem ilyen környezetben lakom :DDDD Még csak az kéne hogy ilyen őrültek legyenek a szomszédaim :D
2016. jún. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esténként szaladgálj seprűvel a házuk mellett kiabálva, hogy "boszorkány vagyok!" És a boszorkány jelmezt se felejtsd el. Napközben kint a szabadban főzzél egy üstben mindenféle ocsmányságot pl. békacom, gyíkfarok, bogárpörkölt meg ilyenek. Amikor elmész mellettük mormolj varázsigéket és tanuld meg a gonosz nevetést, ahogy a boszorkány szoktak. Sok sikert kezdő boszorkány!
2016. jún. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!